Výsledky 16.-17.8.

Okresní přebor muži  2. kolo
1021 Nezdenice   -Hluk B    1:2 (1:0) Sviták  – Loukotský , vlastní
1022 O. Lhota   -D. Němčí B    2:2 (1:1) E.Pešík, Lučný  –  A.Stojaspal, Škařupa
1023 Zlámanec   -Bílovice    4:1 (3:0) Duda 2, Smolka, Suta  –  Řezníček
1024 Slovácko C   -Drslavice A    2:0 (1:0) David , Vašek
1025 Traplice   -Slavkov    0:4 (0:2) Holík 2 , Švardala , Polášek
1026 Kudlovice   -Šumice    1:5 (0:2) Bohun  –  Kelíšek 2, Ondřej, Pilka, Šidlo
1027 Košíky   -Jarošov    3:1 (2:0) Fedor 2, M.Ovsík  –  Jelínek
Okresní soutěž muži sk.A  2. kolo
2021 Nedakonice B-Vážany 0:2 (0:2) Pavlíček 2
2022 Částkov-Tupesy 4:1 (2:0) Flekač 2, Belant, Hejda z pen.  – Žaluda
2023 Kněžpole-Huštěnovice 2:0 (1:0) Hruboš , Uhlíř
2024 Topolná-Mařatice 2:3 (1:1) J.Hoferek, A.Pavlica  –  Vyorálek, Tyl, Beneš
2025 Uh. Ostroh A-Mistřice 4:0 (1:0) F.Kovařík 2, J.Jurčeka 2
2026 Polešovice-Kostelany 7:1 (4:0) P.Březina 3, Černoch 2, Běhávka, Kubiš  –  Marek
Okresní soutěž muži sk.B  2. kolo
3021 Popovice-Boršice u Bl. 2:1 (0:0) Mimránek , Obal  –  Halík
3022 Strání B-H. Němčí 2:3 (:) M.Pavlus 2  – Chmelina, Jančařík, J.Zámečník
3023 Bánov-Březová 1:1 (1:1) Mahdalík z pen.  –  Uher
3024 Komňa-Orel Uh. Brod 4:2 (2:1) Kala 2, Varaďa, Matoušek  –  Meindschmid, Šenkeřík
3025 Pitín-Záhorovice 0:0 (0:0) 
3026 S. Loz-St. Hrozenkov 1:1 (0:0) Krajčovič  –  Ostravský
Základní třída sk.A  2. kolo
4021 Uh. Ostroh B-Velehrad 2:1 (2:0) Petřík, Boček  –  Gavenda
4022 Jankovice-Podolí : (:) NT 2.11.14
4023 Jalubí B-Babice 0:3 (0:1) Litoš, Fusek, Horsák
4024 Stříbrnice-Tučapy 3:3 (2:2) R.Dvouletý, Hlaváček, Balíček  –  Plevák 2, Hrančík
Základní třída sk.B  2. kolo
5021 Korytná-Vlčnov B 2:3 (1:1) Popelka 2  – Chmelina 3
5022 Žítková-Rudice 6:1 (5:1) Pollak 2, Krovina 2, Bulko, Babrnak  – Jurásek
5023 Drslavice B-Hradčovice 5:1 (3:0) Vidrman 2, Ševčík, Přecechtěl st.Ševeček – R.Hruboš
5024 Přečkovice-Bystřice p/L 2:1 (0:0) Kuchař 2  – Matocha
Okresní přebor přípravek starší   2. kolo
12021 Boršice   -Hluk    : (:) 
12022 Vlčnov   -D. Němčí    : (:) nehlášeno
12023 St. Město   -Tupesy    : (:) NT 17.09.
12024 FC Slovácko   -Nivnice    : (:) NT 28.08.
12025 Buchlovice   -Spytihněv    : (:) NT 09.10.
12026 Uh. Ostroh   -O. N. Ves    : (:) NT 03.09.
12027 Polešovice   -Strání    1:15 (:) nehlášeno
Okresní přebor přípravek mladší   2. kolo
13021 Boršice   -Hluk    : (:) 
13022 Vlčnov   -D. Němčí    : (:) nehlášeno
13023 St. Město   -Tupesy    : (:) NT 17.09.
13024 FC Slovácko   -Nivnice    : (:) NT 28.08.
13025 Buchlovice   -Spytihněv    : (:) NT 09.10.
13026 Uh. Ostroh   -O. N. Ves    : (:) NT 03.09.
13027 Polešovice   -Strání    2:19 (:) nehlášeno