Výsledky 23.8. - 24.8.

Okresní přebor muži   3. kolo
1031 Jarošov   -Nezdenice    4:0 (3:0) Šipka 2, Stojaspal, Gajarský
1032 Šumice   -Košíky    3:0 (1:0) Šmíd , V.Ondřej , Kunovský
1033 Slavkov   -Kudlovice    2:0 (0:0) Stojaspal , Zimčík
1034 Drslavice A   -Traplice    4:0 (0:0) Vystrčil , Šobáň , Máčala , Orlovský
1035 Bílovice   -Slovácko C    5:2 (1:0) Kundla, Čechmánek, Pa.Kováč, Pe.Kováč, Gajdošík  –  Zemánek , vlastní
1036 D. Němčí B   -Zlámanec    2:3 (1:1) Škařupa 2  – Damborský , Duda , Koželuh
1037 Hluk B   -O. Lhota    2:1 (1:1) Jurčík, Janča  – J.Štengerich
Okresní soutěž muži sk.A   3. kolo
2031 Kostelany   -Nedakonice B    4:4 (2:1) Marek, Janík, M.Vávra , vlastní  – Richtrmoc 2, Beránek , D.Dvouletý
2032 Mistřice   -Polešovice    3:4 (2:2) Bilavčík, Engler, Červinka z pen.  – Březina 2, Kordula, Svoboda z pen.
2033 Mařatice   -Uh. Ostroh A    0:3 (0:1) Jurčeka 2 , Procházka
2034 Huštěnovice   -Topolná    2:3 (1:0) Puškáč 2  – Matoušek 2, Válek
2035 Tupesy   -Kněžpole    0:4 (0:2) Blaha 2, Hruboš, Brázdil
2036 Vážany   -Částkov    2:3 (0:1) Gottwald, M.Pavlíček  –  Hejda 2, Roubal
Okresní soutěž muži sk.B   3. kolo
3031 St. Hrozenkov   -Popovice    0:1 (0:0)  Lebánek
3032 Záhorovice   -S. Loz    0:0 (0:0) 
3033 Orel Uh. Brod   -Pitín    1:1 (0:1) Žižka  –  Bureš
3034 Březová   -Komňa    1:0 (1:0) J.Smítal , nedohráno ukončeno v 61.min pro silný déšť. NT 25.10.14 v 14.00 hod.
3035 H. Němčí   -Bánov    2:1 (0:0) J.Zámečník , Holboj  –  Pavlíček
3036 Boršice u Bl.   -Strání B    0:1 (0:1) J.Motola
Základní třída sk.A   3. kolo
4031 Tučapy   -Uh. Ostroh B    2:2 (1:1) Plevák , Svojsík  – Jurčík , Peprníček z pen.
4032 Babice   -Stříbrnice    7:1 (2:0) Horsák 2, Krsička, Litoš, Balíček, E.Horníček, Fusek  – Zmrhal
4033 Podolí   -Jalubí B    2:3 (0:2) Matoušek 2  – Dobiáš, Gajdošík, Zapletal
4034 Velehrad   -Jankovice    3:3 (0:1) O.Grebeníček, Trňák, H.Daněk – V.Silný, Z.Silný, Šilc
Základní třída sk.B   3. kolo
5031 Bystřice p/L   -Korytná    6:1 (4:0) Zelinka 3, Struhařík, Koktavý, Blahuš  –  Málek
5032 Hradčovice   -Přečkovice    1:2 (1:1) R.Mikulec  – Kaniok , vlastní
5033 Rudice   -Drslavice B    0:10 (0:5) Pijáček 3, Šrámek 2, Přecechtěl st. 2, Přecechtěl ml. Kňazeje, Máčala
5034 Vlčnov B   -Žítková    1:3 (1:1) Knotek  – Bulko , Janků , Pollak
Okresní přebor dorost sk.A   3. kolo
6031 Jarošov   -Buchlovice    10:0 (3:0) Šipka 3 , Mikulec 3 , Štolba 2 , Pitr , Gajdošík
6032 Mistřice   -SK Zlechov    0:2 (0:0) M.Raisigl z pen. M.Fránek
6033 Nedakonice   -O. N. Ves    6:0 (2:0) M.Bánovský 3, Bartoš, Stašek, D.Bánovský
6034 O. Lhota   -Bílovice    0:3 (0:1) Chaloupka , Mrňa, Bartoš
Okresní přebor dorost sk.B   3. kolo
7031 Hradčovice   -Korytná    8:1 (4:1) R.Hruboš 2, Říha 2, Gregůrek, Pochylý, Švestka, Řihák – V.Klon
7032 Šumice   -Bánov    7:2 (3:0) Ondřej 3, Pančocha 2, Valášek , Mlčůch  – Beníček , Mahdal
7033 Podolí   -Vlčnov    1:1 (1:1) R.Matuštík  –  J.Novák
7034 ČSK Uh. Brod B   -Neobsazeno    : (:) 
7035 Prakšice   -Havřice    4:3 (2:1) Slezák 3, Dedík  – Bršlica , J.Bania , Jon.Kočica
Okresní přebor žáci   3. kolo
8031 Jarošov   -Uh. Ostroh    : (:) NT
8032 Šumice   -Prakšice    2:2 (2:2) Červenák , D.Dvořák  –  Řezníček 2
8133 O. N. Ves   -Topolná    : (:) NT
8034 Nivnice   -Bánov    2:0 (2:0) Krajčovič , Straňák
8035 Újezdec   -Osvětimany    7:2 (2:2) Lekeš 3, Dvořák 2, T.Kelíšek, Brulík  –  Čevelík , Trlida
Okresní soutěž žáci   3. kolo
9031 Sušice   -Buchlovice    7:1 (3:0) J.Hubál 2, E.Hábl 2, Hejda, Kaštánek, Janeček  – V.Pientok
9032 Nedachlebice   -Mařatice    : (:) 
9033 Neobsazeno   -Traplice    : (:) 
9034 Neobsazeno   -Jalubí B    : (:) 
9035 Velehrad   -Havřice    : (:) NT
Okresní soutěž žáků M sk.A   3. kolo
10031 Neobsazeno   -Ořechov    : (:) 
10032 Mistřice   -Babice    7:3 (3:1) D.Kopčil 3, M.Švec 3, K.Romanchenkov  – Litoš 2 , Buřil
10033 Podolí   -Kněžpole    0:2 (0:1) Gabáni , Řezníček
10034 Bílovice   -O. Lhota    4:5 (2:2) Čada 2, Lukašík , Brhel – Matušík 5
10035 Tupesy   -Březolupy    : (:) NT
Okresní soutěž žáků M sk.B   3. kolo
11031 St. Hrozenkov   -Vlčnov    3:6 (2:3) Masařík 3 –  Junaštík, Kolek, Mikulec, Špendlík, Jurenčák, Klabačka
11032 Hradčovice   -S. Loz    11:1 (4:1) P.Řihák 4, Hlaváč 2, Matyáš 2, Zemánek 2, Š.Trtek  – R.Jankůj
11033 D. Němčí B   -ČSK Uh. Brod B    8:1 (4:1) Horňák 3, Jurásek 2, Kotačka, Talský, Zámečník  –  Chovanec
11034 Březová   -Korytná    3:5 (0:4) J.Panák 2, F.Panák  –  V.Klon 3, M.Blaha, D.Čagánek
11035 Orel Uh. Brod   -Bystřice p/L    13:0 (6:0) Jančář 3, K.Dubský 3, Krahula 2, Maluš 2, O.Dubský, Fojtík, Kapsa
Okresní přebor přípravek starší   3. kolo
12031 Strání   -Boršice    : (:) NT
12032 O. N. Ves   -Polešovice    : (:) NT
12033 Spytihněv   -Uh. Ostroh    : (:) NT
12034 Nivnice   -Buchlovice    : (:) NT
12035 Tupesy   -FC Slovácko    : (:) NT
12036 D. Němčí   -St. Město    2:3 (:) nehlášeno
12037 Hluk   -Vlčnov    30:0 (:) M.Fruhauf 10, P.Fruhauf 8, Skorec 5, Kremr 4, Soviš 2, Podškubka
Okresní přebor přípravek mladší   3. kolo
13031 Strání   -Boršice    : (:) NT
13032 O. N. Ves   -Polešovice    : (:) NT
13033 Spytihněv   -Uh. Ostroh    : (:) NT
13034 Nivnice   -Buchlovice    : (:) NT
13035 Tupesy   -FC Slovácko    : (:) NT
13036 D. Němčí   -St. Město    10:7 (:) nehlášeno
13037 Hluk   -Vlčnov    21:3 (:) Koníček 9, Omelka 5, Kolodziejczyk 3, Nemrava 2, Kremr 2 – Tykal, Horsák, Mudrák
Okresní soutěž přípravek sk.A   3. kolo
14031 Mařatice   -FC Slovácko B    4:5 (1:2) Kaláč 3, Tuhý  – Kopčilova, Staškova, Svatošova, Zachová, Škrabalova C.
14032 Mistřice   -Babice    : (:) NT
14033 Jarošov   -Topolná    : (:) NT
14034 Huštěnovice   -Kněžpole    : (:) NT
14035 Nedakonice   -Březolupy    14:9 (7:6) Král 8, Úlehla 4, Švarc 2  –  Hoferek 6, Pekař, Duda, Šmíd
Okresní soutěž přípravek sk.B   3. kolo
15031 Újezdec   -Orel Uh. Brod    13:6 (7:5) Jurák 5, Popelka 5, J.Kelíšek 3  – Urbanec 2, Bulejko, Řihák, Dubský, Kondla
15032 Šumice   -Bánov    2:1 (1:1) Koktavý , Zálešák – Daněk
15033 Rudice   -Březová    0:20 (:) Panák 7, D.Křeháček 3, M.Křeháček 2, F.Panák 2, Brustík, Jurásek, Čaňo, Ondřejka, Horňák, Vojtek
15034 Hradčovice   -St. Hrozenkov    18:0 (6:0) M.Pišoja 9, T.Maleňák 5, D.Šrámek 3, K.Nerušil
15035 Prakšice   -Havřice    8:4 (3:1) Helísek 5, Jahoda 2, Slavíčková – Vrága , Buřil