Výsledky 20.-21.9.
Okresní přebor muži 7. kolo | |||
1071 | Slavkov-Nezdenice | 2:0 | (1:0)Zimčík, Švardala |
1072 | Drslavice A-Šumice | 2:0 | (0:0)Vystrčil 2 |
1073 | Bílovice-Jarošov | 2:1 | (1:1)Pa.Kováč, Pe.Kováč – Staroba |
1074 | D. Němčí B-Košíky | 3:1 | (1:1)Škařupa, Kadlček, Mikulec – Muller |
1075 | Hluk B-Kudlovice | 1:4 | (0:2)Miroš – Hruška, Dujka, Mikulica, Bohun |
1076 | O. Lhota-Traplice | 3:0 | (0:0)Pešík 2, D.Štengerich |
1077 | Zlámanec-Slovácko C | 4:3 | (3:1)Šurmánek 3, Damborský – L.Paška 2, vlastní |
Okresní soutěž muži sk.A 7. kolo | |||
2071 | Mařatice-Nedakonice B | 4:0 | (3:0)Janků, Prekop, Beneš, Lukašík |
2072 | Huštěnovice-Mistřice | 0:0 | (0:0) |
2073 | Tupesy-Kostelany | : | (:)NT |
2074 | Vážany-Polešovice | : | (:)NT |
2075 | Částkov-Uh. Ostroh A | 0:2 | (0:2)Kovařík, Lopata |
2076 | Kněžpole-Topolná | 2:1 | (0:0)D.Hančík, Blaha – O.Hoferek |
Okresní soutěž muži sk.B 7. kolo | |||
3071 | Orel Uh. Brod-Popovice | 0:5 | (0:2)Mimránek 2, Omelka, Tetera, Musil |
3072 | Březová-Záhorovice | 2:2 | (2:1)D.Čaňo, Trecha – Jál, Polanský |
3073 | H. Němčí-St. Hrozenkov | 2:2 | (1:1)M.Tureček 2 – Husařík, Juriga |
3074 | Boršice u Bl.-S. Loz | 1:1 | (0:0)Daněk – Z.Velecký |
3075 | Strání B-Pitín | 3:1 | (2:0)Žajgla 2, M.Pavlus – Kraula |
3076 | Bánov-Komňa | 7:1 | (2:1)Lux 2, Polanský, Dalajka, Mahdalíček, Velecký, Kopták – Machara |
Základní třída sk.A 7. kolo | |||
4071 | Podolí-Uh. Ostroh B | : | (:)NT |
4072 | Velehrad-Babice | 1:2 | (1:0)J.Novák – Horsák, F.Litoš |
4073 | Jankovice-Tučapy | 4:2 | (1:0)R.Brázdil 2, V.Silný, O.Svozil – L.Rožek, J.Svojsík |
4074 | Jalubí B-Stříbrnice | : | (:)NT |
Základní třída sk.B 7. kolo | |||
5071 | Rudice-Korytná | 5:0 | (1:0)V.Plášek 2, Tomaštík, Jadrníček, Jurásek |
5072 | Vlčnov B-Hradčovice | 1:0 | (0:0)Šabršula |
5073 | Žítková-Bystřice p/L | 4:0 | (2:0)Pollak 2, Pleva 2 |
5074 | Drslavice B-Přečkovice | 2:2 | (1:2)Věrný, Pijáček – Lebloch, Kuchař |
Okresní přebor dorost sk.A 7. kolo | |||
6071 | Nedakonice-Buchlovice | 7:0 | (3:0)M.Andrýsek 2 (1z pen.) Stašek 2 (1z pen.) J.Andrýsek, M.Bánovský, Gabriel |
6072 | O. Lhota-Mistřice | 3:3 | (1:1)Juřica 2, Šimčík – Veselý 2, Švec |
6073 | Bílovice-Jarošov | 2:3 | (0:2)Kučík, Hrňa – Šipka, Štolba, Gajdošík |
6074 | O. N. Ves-SK Zlechov | 3:0 | (1:0)Ťok, Pavlas, Machala |
Okresní přebor dorost sk.B 7. kolo | |||
7071 | Podolí-Korytná | 5:1 | (1:0)Záchvěj, Šudřich z pen. L.Hanáček, Zubek, T.Hanáček – Lekeš z pen. |
7072 | ČSK Uh. Brod B-Šumice | 1:3 | (:)Jaroněk – Mach, Ondřej, Šidlo |
7073 | Prakšice-Hradčovice | 0:2 | (0:1)Pochylý, Švestka |
7074 | Havřice-Bánov | 2:4 | (0:1)Bania, Janíček – Mahdal 3, Kročil |
7075 | Neobsazeno-Vlčnov | : | (:) |
Okresní přebor žáci 7. kolo | |||
8071 | O. N. Ves-Uh. Ostroh | 2:1 | (2:0)Opluštil, Ščuka – nehl. |
8072 | Nivnice-Šumice | 3:1 | (1:1)Soukeník, Petřvalský, Straňák – Juřeník |
8073 | Újezdec-Jarošov | 13:0 | (9:0)Lekeš 7, L.Bachůrek 2, Dvořák 2, T.Kelíšek, Daněk |
8074 | Osvětimany-Prakšice | 3:3 | (2:1)Klat, J.Vašek, Čevelík – Slavíček, Líska, Šustek |
8075 | Bánov-Topolná | 2:0 | (1:0)Kočenda, Kotil |
Okresní soutěž žáci 7. kolo | |||
9071 | Neobsazeno-Buchlovice | : | (:) |
9072 | Neobsazeno-Nedachlebice | : | (:) |
9073 | Velehrad-Sušice | 0:7 | (0:4)Hubál 3, Janeček 2, Habarta, Hábl |
9074 | Havřice-Mařatice | 3:0 | (2:0)Chovánek, Halka, Švehlík |
9075 | Jalubí-Traplice | 5:1 | (1:0)T.Kolář 2, P.Dobiáš 2, K.Dobiáš – Blechová |
Okresní soutěž žáků M sk.A 7. kolo | |||
10071 | Podolí-Ořechov | 0:13 | (0:9)Zelina 5, Beran 3, Kolář 3, Vyskočilová 2 |
10072 | Bílovice-Mistřice | 4:7 | (1:2)Valeš 2, Tomešek 2 – Švec 3, Kopčil 2, Vrána 2 |
10073 | Tupesy-Neobsazeno | : | (:) |
10074 | Březolupy-Babice | 6:0 | (2:0)Gajdošík 2, Kovář, Hoferek, Mastil, D.Brázdil |
10075 | O. Lhota-Kněžpole | 0:10 | (0:3)Gabáni 3, J.Berčík 3, M.Berčík 2, Šimík, Horňák |
Okresní soutěž žáků M sk.B 7. kolo | |||
11071 | D. Němčí B-Vlčnov | 1:2 | (0:0)Zaduban – Junaštík 2 |
11072 | Březová-Hradčovice | 2:5 | (1:4)Janík, D.Jurásek – M.Matyáš 3, R.Hlaváč, P.Řihák |
11073 | Orel Uh. Brod-St. Hrozenkov | 8:3 | (5:0)Jančář 3, Teichgrab 3, K.Dubský 2 – Sedlačík 2, Masařík |
11074 | Bystřice p/L-S. Loz | 1:3 | (1:0)Foltýn – Jankůj 2, Baný |
11075 | Korytná-ČSK Uh. Brod B | 4:5 | (:)Š.Koln, Málek, Kubiš, Mrázek – Daniel 3, Hruboš, Bartek |
Okresní přebor přípravek starší 7. kolo | |||
12071 | Spytihněv-Boršice | 1:11 | (:)Gabryš – Jurák 4, Peška 3, Frýbort 2, Dědič 2 |
12072 | Nivnice-O. N. Ves | 3:11 | (1:5)Kozelek, Straňák, Výmola – Jurčeka 4, Pšurný 2, Janečka 2, Škrabal, Prchlík, Jelének |
12073 | Tupesy-Strání | 6:5 | (4:4)Martináková 4, Kovařík, Chrástek – Zderčík 2, Macíček 2, Toth |
12074 | D. Němčí-Polešovice | 5:1 | (1:1)J.Zámečník 2, Huspenina, Hrbáč, Vlk – Ficek |
12075 | Hluk-Uh. Ostroh | 22:1 | (:)M.Fruhauf 8, Kremr 3, Zlínský 3, Polách 3, P.Fruhauch 2, Škvorec 2, Mitáček |
12076 | Vlčnov-Buchlovice | 0:22 | (0:14)Karásek 9, Marek 7, Kořínek 4, Večeřa 2 |
12077 | St. Město-FC Slovácko | : | (:)v pondělí |
Okresní přebor přípravek mladší 7. kolo | |||
13071 | Spytihněv-Boršice | 9:0 | (:)Tabara 6, Čevela 2, Bureš |
13072 | Nivnice-O. N. Ves | 4:6 | (0:5)Šlapal 2, Kovařík 2 – Štefaník 4, Běhávka, Basovníková |
13073 | Tupesy-Strání | 4:11 | (3:6)Dostál 2, Martinák, Šmíd – Zimčík 4, Benešík 3, Zderčík, Popelka, Macíček, Mikláš |
13074 | D. Němčí-Polešovice | 17:0 | (13:0)Vlk 9, Fibichr 3, Marčík 2, M.Bobčík, Holzer, Horák |
13075 | Hluk-Uh. Ostroh | 6:5 | (:)Kremr 4, Omelka, Podškubka, – Lekeš 3, Vlk 2 |
13076 | Vlčnov-Buchlovice | 6:3 | (2:0)Tykal 3, Horsák 2, Šobáň – Vojáček 2, Zámečník, |
13077 | St. Město-FC Slovácko | : | (:)v pondělí |
Okresní soutěž přípravek sk.A 7. kolo | |||
14071 | Jarošov-FC Slovácko B | 1:16 | (1:8)Němec – Blahová 5, Škrabalová 4, Obadalová 3, Vlachynská 2, Zachová, Skřivánková |
14072 | Huštěnovice-Mistřice | 3:5 | (3:3)Vlachynská 3 – Polášek 3, Tománek, Tomeček |
14073 | Nedakonice-Mařatice | 4:3 | (3:0)Schwarz 2, Chlachula 2 – Hušek 2, Tomaštík |
14074 | Březolupy-Babice | 2:8 | (1:4)Hoferek 2 – Litoš 5, Svoboda, Polášek, Trvaj |
14075 | Kněžpole-Topolná | 8:1 | (4:0)J.Berčík 6, Markus 2 – Kedra |
Okresní soutěž přípravek sk.B 7. kolo | |||
15071 | Rudice-Orel Uh. Brod | 1:10 | (0:7)Plášek – Bulejko 2, Dubský 2, Kondla 2, Řihák 2, Kovařík 2 |
15072 | Hradčovice-Šumice | 6:1 | (2:0)Maleňák 6 – M.Zálešák |
15073 | Prakšice-Újezdec | 1:2 | (1:2)Helísek – Kelíšek |
15074 | Havřice-Bánov | 2:10 | (:)Smrtka, Vrága – Brnka 4, Daněk 6 |
15075 | St. Hrozenkov-Březová | 1:2 | (1:2)Masařík – Ondřejka 2 |
Dohrávky | |||
Základní třída sk.A | |||
4062 | Stříbrnice-Jakovice | 6:5 | (4:2)Pondělek, Dvouletý, Náplava, Peprník, Z.Holomčík, R.Hlaváček- R.Brázdil 2, Svozil, Němec, V.Silný |
Okresní soutěž přípravek sk.A | |||
14034 | Huštěnovice-Kněžpole | 0:14 | (:)nehl. |