Okresní přebor muži – 5. kolo |
1051 |
Šumice-Nezdenice |
2:1 |
(2:0)Žampach, Kunovský – Sviták |
1052 |
Slavkov-Jarošov |
2:0 |
(1:0)Stojaspal, Jankůj |
1053 |
Drslavice A-Košíky |
5:0 |
(2:0)Vl.Hroch 2, Mikulinec, I.Vystrčil, Machálek |
1054 |
Bílovice-Kudlovice |
0:1 |
(0:1)Mikulica |
1055 |
D. Němčí B-Traplice |
5:0 |
(1:0)Kadlček 2, Škařupa, Richtr, M.Stojaspal |
1056 |
Hluk B-Slovácko C |
4:3 |
(2:1)Minařík 2, Jurčík, Hrdina – Vašek, Balaštík, Zemánek |
1057 |
O. Lhota-Zlámanec |
3:3 |
(0:1)Pešík 2, P.Štengerich – Křen, Šnajdr, Šurmánek |
Okresní soutěž muži sk.A – 5. kolo |
2051 |
Mistřice-Nedakonice B |
4:1 |
(3:0)I.Engler 2, Červinka 2 – Marek |
2052 |
Mařatice-Kostelany |
4:0 |
(3:0)Beneš 3, Janků |
2053 |
Huštěnovice-Polešovice |
0:3 |
(0:2)Běhávka, Březina, Černoch |
2054 |
Tupesy-Uh. Ostroh A |
1:2 |
(1:1)Madzia – Jurčeka 2 |
2055 |
Vážany-Topolná |
2:4 |
(2:2)Gottwald 2 – Válek 4 |
2056 |
Částkov-Kněžpole |
1:2 |
(0:1)Belant – Otáhal , Malina |
Okresní soutěž muži sk.B – 5. kolo |
3051 |
Záhorovice-Popovice |
3:0 |
(1:0)Michalčík, Jál, Polanský |
3052 |
Orel Uh. Brod-St. Hrozenkov |
2:0 |
(1:0)Žižka, Jahoda |
3053 |
Březová-S. Loz |
1:0 |
(1:0)Trecha |
3054 |
H. Němčí-Pitín |
4:1 |
(0:1)Bahula 2, Holboj, M.Tureček – Kozubík |
3055 |
Boršice u Bl.-Komňa |
1:0 |
(0:0)P.Kusenda |
3056 |
Strání B-Bánov |
1:2 |
(0:0)vlastní – Mahdalíček, Lux |
Základní třída sk.A – 5. kolo |
4051 |
Babice-Uh. Ostroh B |
6:0 |
(2:0)Litoš 2, Krsička, Maňásek, Horsák, Horníček |
4052 |
Podolí-Tučapy |
5:3 |
(2:2)Švejcar 3, Kryštof, Tvrdoň – P.Spišiak, Gola, Šesták |
4053 |
Velehrad-Stříbrnice |
2:0 |
(0:0)Daněk, J.Novák |
4054 |
Jankovice-Jalubí B |
2:1 |
(1:1)Janošek, Brázdil – Jungman |
Základní třída sk.B – 5. kolo |
5051 |
Hradčovice-Korytná |
6:1 |
(3:0)M.Pochylý 3, Rosík, Slavíček, R.Hruboš – S.Šupák |
5052 |
Rudice-Bystřice p/L |
4:0 |
(1:0)Jadrníček, Jurásek, Priessnitz, Přerovský |
5053 |
Vlčnov B-Přečkovice |
2:0 |
(0:0)Pe.Kašpařík, Chmelina |
5054 |
Žítková-Drslavice B |
3:1 |
(1:0)Janků, Bulko, Zubatý – Michálek |
Okresní přebor dorost sk.A – 5. kolo |
6051 |
Mistřice-Buchlovice |
3:1 |
(1:1)Veselý, Tomeček, Jančík – Křiva |
6052 |
Nedakonice-Jarošov |
2:6 |
(2:5)J.Andrýsek, M.Bánovský – Stojaspal 3, Mikulec 2, Gajdošík |
6053 |
O. Lhota-SK Zlechov |
1:5 |
(0:2)Machala – Vaněk 2, Velcr 2, Tomaštík |
6054 |
Bílovice-O. N. Ves |
2:0 |
(0:0)Kučík, Šoška |
Okresní přebor dorost sk.B – 5. kolo |
7051 |
Šumice-Korytná |
11:1 |
(8:1)V.Ondřej 4, Pančocha 2, Gášek, Hauerland, Mach, Valášek, D.Hřib – P.Lekeš |
7052 |
Podolí-Hradčovice |
0:2 |
(0:0)Pochylý, Hruboš |
7053 |
ČSK Uh. Brod B-Bánov |
5:0 |
(:)Jaroněk 2, Lekeš 2, Michalec |
7054 |
Prakšice-Vlčnov |
: |
(:)NT |
7055 |
Havřice-Neobsazeno |
: |
(:) |
Okresní přebor žáci – 5. kolo |
8051 |
Šumice-Uh. Ostroh |
3:1 |
(1:0)C.Dvořák 2, Juřeník – Červenák |
8052 |
O. N. Ves-Jarošov |
1:3 |
(0:1)vlastní – Konvalinka 2, Běťák |
8053 |
Nivnice-Prakšice |
4:1 |
(4:0)Petřivalský, Soukeník, Charvát, Straňák |
8054 |
Újezdec-Topolná |
: |
(:) hosté nepřijeli |
8055 |
Osvětimany-Bánov |
5:1 |
(3:1)Trlida 2, O.Vašek, Knápek, M.Čevelík – Bulejko |
Okresní soutěž žáci – 5. kolo |
9051 |
Nedachlebice-Buchlovice |
1:10 |
(1:6) nehlášeno |
9052 |
Neobsazeno-Sušice |
: |
(:) |
9053 |
Neobsazeno-Mařatice |
: |
(:) |
9054 |
Velehrad-Traplice |
0:7 |
(0:2)Tichý 4, Trňáková, Janovač, Blechová |
9055 |
Havřice-Jalubí B |
9:0 |
(4:0)Kubiš 3, Neděla 2, Halka 2, J.Matulík, Vida |
Okresní soutěž žáků M sk.A – 5. kolo |
10051 |
Mistřice-Ořechov |
: |
(:)NT |
10052 |
Podolí-Neobsazeno |
: |
(:) |
10053 |
Bílovice-Babice |
4:4 |
(2:2)Kučík 2, Gajdošík, Tomeček – Říha 2, Maňásek, Muller |
10054 |
Tupesy-Kněžpole |
8:1 |
(3:1)Bánovský 4, Tomeček 4 – Berčík |
10055 |
Březolupy-O. Lhota |
28:0 |
(14:0)Gajdošík 11, Hromeček 5, Řezník 3, Kovář 3, Mastil 2, Hoferek 2, Hubáček, Procházka |
Okresní soutěž žáků M sk.B – 5. kolo |
11051 |
Hradčovice-Vlčnov |
1:4 |
(1:1)Řihák – Klabačka 2, Jurenčák, Hradílek |
11052 |
D. Němčí B-St. Hrozenkov |
9:2 |
(5:2)Horňák 3, Zaduban 2, Borýsek, Kotačka, Uher, Zámečník – Šopík, Brostík |
11053 |
Březová-S. Loz |
2:0 |
(2:0)Grebík , J.Panák |
11054 |
Orel Uh. Brod-ČSK Uh. Brod B |
2:11 |
(0:6)O.Dubský 2 – Kostiha 4, Karlík 3, Hruboš, Bartoš, Ondrušek, Hulín |
11055 |
Bystřice p/L-Korytná |
1:8 |
(1:4)Kuběna – Vojtěch 3, Čagánek 2, V.Klon, Lekeš, Málek |
Okresní přebor přípravek starší – 5. kolo |
12051 |
O. N. Ves-Boršice |
9:5 |
(4:2)Jurčeka 5, Pšurný 3, Lažek – Jakubíček 5 |
12052 |
Spytihněv-Strání |
0:16 |
(:)Zderčík 4, Zetka 3, Macíček 3, Mikláš, Eliáš, Zámečník, Toth, Popelka, Žajgla |
12053 |
Nivnice-Polešovice |
17:5 |
(11:4)Straňák 12, Mahdal 3, Zálešák 2 – Gabriel, Bačák, Ševčík, Bartošík, Šantavý |
12054 |
Tupesy-Uh. Ostroh |
7:4 |
(5:2)T.Chramcov 4, Kovařík 2, Chrástek – Hýl 2, Rohanová 2 |
12055 |
D. Němčí-Buchlovice |
: |
(:) |
12056 |
Hluk-FC Slovácko |
: |
(:) |
12057 |
Vlčnov-St. Město |
1:16 |
(0:8)Janča – Kesr 7, Kovalík 3, O.Vašíček 3, F.Vašíček 2, Nikl |
Okresní přebor přípravek mladší – 5. kolo |
13051 |
O. N. Ves-Boršice |
6:9 |
(2:6)Tomeček 2, Beníček 2, Basovníková, Zálešák – Dvouletý 6, Bednařík 2, Pavlíček |
13052 |
Spytihněv-Strání |
9:9 |
(:)Tabara 5, Gabryš 2, Čevela, Bureš – Zimčík 5, Benešík 2, Zderčík, Macíček |
13053 |
Nivnice-Polešovice |
5:4 |
(2:3)Soukeník 2, Kolaja, Šlapal, Kovařík – Indruch 3, Berka |
13054 |
Tupesy-Uh. Ostroh |
6:2 |
(3:2)Martinák 2, Šmíd 2, Kunert, Janoušek – Lekeš 2 |
13055 |
D. Němčí-Buchlovice |
: |
(:) |
13056 |
Hluk-FC Slovácko |
: |
(:) |
13057 |
Vlčnov-St. Město |
2:15 |
(1:6)Janča 2 – nehl. |
Okresní soutěž přípravek sk.A – 5. kolo |
14051 |
Mistřice-FC Slovácko B |
3:9 |
(1:4)Bilavčík, Tománek, Vycudilík – Zachová 5, Vyskočilová 2, Horáková |
14052 |
Jarošov-Mařatice |
2:12 |
(1:5)Němec, Čada – Valouch 5, Kaláč 3, Tomaštík 2, Tuhý, Maňas |
14053 |
Huštěnovice-Babice |
4:4 |
(4:1)Slezák 2, Šenkeřík, Vlachynská – Litoš 3, Svoboda |
14054 |
Nedakonice-Topolná |
3:6 |
(2:3)Schwarz 2, Dvouletý – Kedra 3, Mikoláš 2, Pekař |
14055 |
Březolupy-Kněžpole |
8:9 |
(4:5)Hoferek 5, Duda, Šmíd, M.Pekař – Lorenc 3, Markus 3, Šimík 3 |
Okresní soutěž přípravek sk.B – 5. kolo |
15051 |
Šumice-Orel Uh. Brod |
1:3 |
(1:2)Zálešák – Řihák, Dubský, Kondla |
15052 |
Rudice-Újezdec |
0:13 |
(0:4)Kelíšek 4, Červenka 2, Jurák 2, Jančářová 2, Popelka 2, Škubal |
15053 |
Hradčovice-Bánov |
4:3 |
(4:1)M.Pišoja 2, Maleňák 2 – O.Daněk, Beníček |
15054 |
Prakšice-Březová |
1:3 |
(1:1)Helísek – Panák 2, Krcháček |
15055 |
Havřice-St. Hrozenkov |
5:6 |
(2:3)Kouřil 2, Vrága 2, Smrtka – Masařík 4, Rapant 2 |
Dohrávky |
Okresní přebor žáci 3. kolo |
8031 |
Jarošov-Uh. Ostroh |
4:1 |
(2:0)Běťák 2, Konvalinka 2 – Lekeš |
8033 |
O. N. Ves-Topolná |
6:0 |
(3:0)Ondračka 3, Světnička, Kreisl, Kalný |
Okresní přebor přípravek starší 2. kolo |
12026 |
Uh. Ostroh-O. N. Ves |
: |
(:) |
Okresní přebor přípravek starší 3. kolo |
12034 |
Nivnice-Buchlovice |
7:5 |
(4:1)Straňák 6, Kozelek – Karásek 2, Večeřa 2, Tomešek |
12035 |
Tupesy-FC Slovácko |
: |
(:) |
Okresní přebor přípravek mladší 2. kolo |
13026 |
Uh. Ostroh-O. N. Ves |
: |
(:) |
Okresní přebor přípravek mladší 3. kolo |
13034 |
Nivnice-Buchlovice |
5:12 |
(4:8) Šlapal 3, Soukeník, Hladiš – Zámečník 7, Vojáček 3, Karásek, Valenta |
13035 |
Tupesy-FC Slovácko |
: |
(:) |
Okresní soutěž přípravek sk.A 3. kolo |
14033 |
Jarošov-Topolná |
7:4 |
(2:2)Němec 4, Čada 2, Bedroš – Pekař 2, Gajdošík, Kopeček |