Okresní přebor muži – 5. kolo |
1052 |
Slavkov-Jarošov |
2:0 |
(1:0)Stojaspal, Jankůj |
1053 |
Drslavice A-Košíky |
5:0 |
(2:0)Vl.Hroch 2, Mikulinec, I.Vystrčil, Machálek |
1054 |
Bílovice-Kudlovice |
0:1 |
(0:1)Mikulica |
1055 |
D. Němčí B-Traplice |
5:0 |
(1:0)Kadlček 2, Škařupa, Richtr, M.Stojaspal |
Okresní soutěž muži sk.B – 5. kolo |
3052 |
Orel Uh. Brod-St. Hrozenkov |
2:0 |
(1:0)Žižka, Jahoda |
3056 |
Strání B-Bánov |
1:2 |
(0:0)vlastní – Mahdalíček, Lux |
Základní třída sk.B – 5. kolo |
5053 |
Vlčnov B-Přečkovice |
2:0 |
(0:0)Pe.Kašpařík, Chmelina |
Okresní přebor dorost sk.A – 5. kolo |
6051 |
Mistřice-Buchlovice |
3:1 |
(1:1)Veselý, Tomeček, Jančík – Křiva |
6052 |
Nedakonice-Jarošov |
2:6 |
(2:5)J.Andrýsek, M.Bánovský – Stojaspal 3, Mikulec 2, Gajdošík |
Okresní přebor dorost sk.B – 5. kolo |
7051 |
Šumice-Korytná |
11:1 |
(8:1)V.Ondřej 4, Pančocha 2, Gášek, Hauerland, Mach, Valášek, D.Hřib – P.Lekeš |
Okresní přebor žáci – 5. kolo |
8052 |
O. N. Ves-Jarošov |
1:3 |
(0:1)vlastní – Konvalinka 2, Běťák |
Okresní soutěž žáků M sk.A – 5. kolo |
10053 |
Bílovice-Babice |
4:4 |
(2:2)Kučík 2, Gajdošík, Tomeček – Říha 2, Maňásek, Muller |
Okresní přebor přípravek starší – 5. kolo |
12052 |
Spytihněv-Strání |
0:16 |
(:)Zderčík 4, Zetka 3, Macíček 3, Mikláš, Eliáš, Zámečník, Toth, Popelka, Žajgla |
12053 |
Nivnice-Polešovice |
17:5 |
(11:4)Straňák 12, Mahdal 3, Zálešák 2 – Gabriel, Bačák, Ševčík, Bartošík, Šantavý |
12057 |
Vlčnov-St. Město |
1:16 |
(0:8)Janča – Kesr 7, Kovalík 3, O.Vašíček 3, F.Vašíček 2, Nikl |
Okresní přebor přípravek mladší – 5. kolo |
13052 |
Spytihněv-Strání |
9:9 |
(:)Tabara 5, Gabryš 2, Čevela, Bureš – Zimčík 5, Benešík 2, Zderčík, Macíček |
13053 |
Nivnice-Polešovice |
5:4 |
(2:3)Soukeník 2, Kolaja, Šlapal, Kovařík – Indruch 3, Berka |
13057 |
Vlčnov-St. Město |
2:15 |
(1:6)Janča 2 – nehl. |
Okresní soutěž přípravek sk.A – 5. kolo |
14051 |
Mistřice-FC Slovácko B |
3:9 |
(1:4)Bilavčík, Tománek, Vycudilík – Zachová 5, Vyskočilová 2, Horáková |
Okresní soutěž přípravek sk.B – 5. kolo |
15054 |
Prakšice-Březová |
1:3 |
(1:1)Helísek – Panák 2, Krcháček |
15055 |
Havřice-St. Hrozenkov |
5:6 |
(2:3)Kouřil 2, Vrága 2, Smrtka – Masařík 4, Rapant 2 |
Dohrávky |
Okresní přebor žáci 3. kolo |
8031 |
Jarošov-Uh. Ostroh |
4:1 |
(2:0)Běťák 2, Konvalinka 2 – Lekeš |
8033 |
O. N. Ves-Topolná |
6:0 |
(3:0)Ondračka 3, Světnička, Kreisl, Kalný |
Okresní přebor přípravek starší 3. kolo |
12034 |
Nivnice-Buchlovice |
7:5 |
(4:1)Straňák 6, Kozelek – Karásek 2, Večeřa 2, Tomešek |
Okresní přebor přípravek mladší 2. kolo |
Okresní přebor přípravek mladší 3. kolo |
13034 |
Nivnice-Buchlovice |
5:12 |
(4:8) Šlapal 3, Soukeník, Hladiš – Zámečník 7, Vojáček 3, Karásek, Valenta |
Okresní soutěž přípravek sk.A 3. kolo |
14033 |
Jarošov-Topolná |
7:4 |
(2:2)Němec 4, Čada 2, Bedroš – Pekař 2, Gajdošík, Kopeček |