Výsledky 1.5. - 3.5.

Okresní přebor muži  20. kolo
1201 Nezdenice-Slavkov 0:0 (0:0)
1202 Šumice-Drslavice A 1:2 (0:0)Kunovský – Vystrčil, I.Machálek
1203 Jarošov-Bílovice 6:4 (4:1)Stojaspal 2, Šipka 2, Ma.Omelka, Staroba – Pa.Kováč 2, Pe.Kováč, Vyorálek
1204 Košíky-D. Němčí B 2:1 (0:0)Kaštánek,  J.Ovsík – Stojaspal
1205 Kudlovice-Hluk B 4:4 (1:1)Dujka 3, Forro´´ –  Hrdina 2, Minařík, Chytil
1206 Traplice-O. Lhota 6:3 (5:0)Verbík , Čevela 2, Kolínský, Urbanovský, Štefka – Pešík 3
1207 Slovácko C-Zlámanec 3:0 (3:0)Balaštík, Bučák, Tesař

Okresní soutěž muži sk.A  18. kolo
2181 Nedakonice B-Mařatice 5:6 (4:1)Marek, Beránek, Slezák, Dvouletý, Andrýsek – Širůčka 2, Šenk, Tyl, Prekop, Zedek
2182 Mistřice-Huštěnovice 0:2 (0:1)Zlámalík, Puškáč
2183 Kostelany-Tupesy 12:2 (4:1)Jo.Mojžíš 3, Ju.Mojžíš 3, D.Marek 2, Chmelař 2, Šimík, Dvouletý – Franek, Šmatelka
2184 Polešovice-Vážany 7:1 (5:0)P.Březina 3, Koutný 2, J.Hasoň, R.Korvas – Gottwald
2185 Uh. Ostroh A-Částkov 6:2 (3:0)Šišpera 4, Jurčeka 2 – Haveta 2
2186 Topolná-Kněžpole 0:4 (0:3)Hančík 2, D.Flíbort, T.Flíbort
Okresní soutěž muži sk.B  18. kolo
3181 Popovice-Orel Uh. Brod 4:0 (4:0)Hanáček 2, Kadlčík, Tetera
3182 Záhorovice-Březová 3:3 (2:2)Nášel, Polanský, Kročil – Pomajbík, Křeháček, Janků
3183 St. Hrozenkov-H. Němčí 0:7 (0:1)
3184 S. Loz-Boršice u Bl. 1:1 (0:1)Mahdal  – Šimek
3185 Pitín-Strání B 0:0 (0:0)
3186 Komňa-Bánov 1:6 (0:3)Kala – Lux 2, Mahdalíček, Polák, Velecký, Kopták
Základní třída sk.A  21. kolo
4211 Podolí-Uh. Ostroh B 0:4 (0:1)Šuránek, Žák, Jurčík, Šimčík
4212 Velehrad-Babice 2:2 (1:0)Hanáček, Daněk  – Horníček, Bíček
4213 Jankovice-Tučapy 3:2 (1:1)R.Brázdil 2, Němec – T.Gola 2
4214 Jalubí B-Stříbrnice 0:4 (0:3)Březina, Peprník, Pe.Náplava 2
Základní třída sk.B  21. kolo
5211 Rudice-Korytná 4:2 (:)Jadrníček 2, Tomaštík, Rusiňák – Matucha 2
5212 Vlčnov B-Hradčovice 3:2 (2:1)Knotek, Truxa, Matějíček – Švestka, Hruboš
5213 Žítková-Bystřice p/L 2:0 (0:0)Pollák, Janků
5214 Drslavice B-Přečkovice 2:2 (2:0)Přecechtěl ml. Máčala – Kuchař 2
Okresní přebor dorost sk.A  21. kolo
6211 Nedakonice-Buchlovice 5:0 (4:0)Stašek, J.Vaculík, Bartoš, Andrýsek 2
6212 O. Lhota-Mistřice 2:1 (1:1)Machala, Pospíšek – Posolda
6213 Jarošov-Bílovice 9:2 (4:2)Šipka 7, Stojaspal, Jurča – Blaha, Matějíček
6214 O. N. Ves-SK Zlechov 0:12 (0:4)Šimíček 5, Mikula 3, Chromek 2, Velcr 2
Okresní přebor dorost sk.B  16. kolo
7161 Korytná-Podolí 1:3 (0:1)Málek – Foltýnek, Matoušek, Šudřich
7162 Šumice-ČSK Uh. Brod B 3:0 (1:0)Mach 2, Hauerland
7163 Hradčovice-Prakšice 1:3 (0:2)Hruboš – Hořínek, Slezák, Hlavín
7164 Bánov-Havřice 3:2 (0:0)Pelka 2, Mahdal – Bršlica, Bania
7165 Vlčnov-Neobsazeno : (:)
Okresní přebor žáci  16. kolo
8161 Uh. Ostroh-O. N. Ves 0:1 (0:0)Sedláček
8162 Šumice-Nivnice 1:1 (0:0)C.Dvořák – Petřivalský
8163 Jarošov-Újezdec 1:1 (0:1)Trávník – Brulík
8164 Prakšice-Osvětimany 4:4 (2:1)Sukup 2, Řezníček 2 – Trlida, Červeník, Klat, Vašek
8165 Topolná-Bánov 3:1 (1:0)Srnec, Jakvid, Večeřa – Franc
Okresní soutěž žáci  16. kolo
9161 Buchlovice-Neobsazeno : (:)
9162 Nedachlebice-Neobsazeno : (:)
9163 Sušice-Velehrad 2:1 (1:0)D.Hejda, J.Hubál – Trňák
9164 Mařatice-Havřice 0:2 (0:1)
9165 Traplice-Jalubí 0:10 (0:4)V.Dobiáč 5, T.Kolář 4, Loffelmann
Okresní soutěž žáků M sk.A  16. kolo
10161 Ořechov-Podolí 19:1 (12:0)Zelina 7, Beran 3, Vyskočilová 3, Kolář 2, Cileček, Chmelař, Solcianský M. a D. – Sýkora
10162 Mistřice-Bílovice 10:3 (6:0)Švec 3, D.Kopčil 2, Tomeček 2, Kolek, Knap, Belant – Valeš, Tomeček, Strapina
10163 Neobsazeno-Tupesy : (:)
10164 Babice-Březolupy 4:2 (2:0)M.Janeček3, Maňásek – Hromeček, Mastil
10165 Kněžpole-O. Lhota : (:)
Okresní soutěž žáků M sk.B  16. kolo
11161 Vlčnov-D. Němčí B : (:)hosté nepřijeli
11162 Hradčovice-Březová 8:0 (4:0)Omelka 3, Javor 2, Hlaváč, Říha, Zemánek
11163 St. Hrozenkov-Orel Uh. Brod 2:8 (0:4)Šopík 2 – Teichgrab 3, Maluš 2, Dubský 2, Jančář
11164 S. Loz-Bystřice p/L 4:1 (3:1)M.Baný 2, Jankůj, Mahdal – Pe.Čaňo
11165 ČSK Uh. Brod B-Korytná 5:2 (2:0)Vystrčil 2, Bartončík, Valenta, Szitai – Lekeš, Klon
Okresní přebor přípravek starší  20. kolo
12201 Boršice-Spytihněv : (:)
12202 O. N. Ves-Nivnice : (:)
12203 Strání-Tupesy 16:5 (7:4)Macíček 7, Zámečník 5, Eliáš 2, Zderčík 2 – Ševčík 5
12204 Polešovice-D. Němčí 0:11 (:)hráno 30.4.2015
12205 Uh. Ostroh-Hluk 3:4 (2:2)Lekeš 2, Rohanová – Fruhauf 2, Josefík, Polách
12206 Buchlovice-Vlčnov 26:4 (15:0)Daňhel 5, Marek 4, Karásek 4, Kořínek 3, Fojt 2, Martinák 2, Zámečník 2, Tomešek 2, Machů,Natale – Šobáň 3, Tykal
12207 FC Slovácko-St. Město 8:3 (3:1)Mikacová 2, Vaculová 2, Pastyříková, Zachová, Bangová,C.Škrabalová – Vašíček 2, Kowalík
Okresní přebor přípravek mladší  20. kolo
13201 Boršice-Spytihněv : (:)
13202 O. N. Ves-Nivnice : (:)
13203 Strání-Tupesy 6:4 (3:2)Benešík 3, Mikláš, A.Zderčík, M.Zderčík – Sonntag 3, Kunert
13204 Polešovice-D. Němčí 0:9 (:)hráno 30.4.2015
13205 Uh. Ostroh-Hluk 2:12 (0:7)Lekeš 2 – Omelka 3, Kremr 2, Nemrava 2, Sedláček 2, Koníček, Podškubka, Hrabalík
13206 Buchlovice-Vlčnov 2:10 (1:4)Vrážel 2 – Šobáň 7, Daňhel 2, Tykal
13207 FC Slovácko-St. Město 5:8 (1:5)Hanáčková 3, K.Chodurová 2 – Pelikán 3, Hastík 2, Mach 2, Matoušek
Okresní soutěž přípravek sk.A  16. kolo
14161 FC Slovácko B-Jarošov 9:5 (4:3)Hanáčková 3, K.Škrabalová, Pastyříková 2, Zachová, BangováNemravová – Němec 3, Trlida, Bedroš
14162 Mistřice-Huštěnovice : (:)NT 22.5.2015 v 16:30 hod.
14163 Mařatice-Nedakonice : (:)
14164 Babice-Březolupy 9:4 (2:4)Litoš 7, Trvaj, Ramo Isaac Tiote – Hoferek 3, Gajdůšek
14165 Topolná-Kněžpole : (:)NT 
Okresní soutěž přípravek sk.B  16. kolo
15161 Orel Uh. Brod-Rudice 18:0 (10:0)Řihák 4, Marino 3, Urbanec 3, Bulejko 3, Dubský 2, Kondla 2, Kovařík
15162 Šumice-Hradčovice 0:6 (0:4)Pišoja 5, Maleňák
15163 Újezdec-Prakšice : (:)
15164 Bánov-Havřice 1:0 (1:0)Daněk
15165 Březová-St. Hrozenkov 4:1 (1:0)J.Panák 2, D.Křeháček, D.Ondřejka – P.Rapant
Dohrávky NT 1.5.2015
Okresní přebor 16. kolo
1167 O. Lhota-Hluk B 1:2 (1:1)Kopeček – Hrdina 2
Základní třída sk.A  17. kolo
4172 Babice-Stříbrnice 4:1 (1:0)Chybík 2, Liška, Fusek – Holomčík
Okresní přebor dorost sk.A  16. kolo
6161 Buchlovice-O. Lhota 3:2 (2:0)Raštica 2, Kunc – Beňo, Pavlas  hráno v obráceném pořadí
Okresní přebor přípravek starší  14. kolo
12141 Boršice-Polešovice : (:)
12142 Uh. Ostroh-Strání 2:10 (1:6)Hýl, Rohanová -Macíček 3, A.Zderčík, R.Zderčík 2, Žajgla 2, Eliáš
12143 Buchlovice-O. N. Ves : (:)
12144 FC Slovácko-Spytihněv : (:)
12145 St. Město-Nivnice : (:)
12146 Vlčnov-Tupesy 9:12 (:)Tykal 4, Moštěk 2, Janča 2, Šobáň – Chramcov 4, Dostál 3, Kovařík 2, Tomeček, Škrabal
12147 Hluk-D. Němčí 7:5 (6:2)Koníček 4, Omelka 2, Kremr – M.Bobčík 3, Vlk
Okresní přebor přípravek mladší  14. kolo
13141 Boršice-Polešovice : (:)NT
13142 Uh. Ostroh-Strání 9:5 (5:1)Lekeš 7, Polehňa, Vlk – Benešík 4, M.Zderčík
13143 Buchlovice-O. N. Ves : (:)
13144 FC Slovácko-Spytihněv : (:)
13145 St. Město-Nivnice : (:)
13146 Vlčnov-Tupesy 10:2 (5:1)Šobáň 7, Tykal 2, Hél – Janoušek, Sonntag
13147 Hluk-D. Němčí 1:14 (1:6)Zlínský – T.Hibler 3, P.Bobčík 2, Hrbáč 2, Němeček, L.Bobčík, Baroň, Tinka
Pohár OFS žáci
P Havřice-Újezdec 0:5 ()Jančář 2, Dvořák, Řehák, Bachůrek