Výsledky 17.5.
Okresní přebor muži 22. kolo | |||
1221 | Nezdenice-Drslavice A | 1:1 | (1:0)Šašinka – Vidrman |
1222 | Slavkov-Bílovice | 1:1 | (0:1)Habarta – Vyorálek |
1223 | Šumice-D. Němčí B | : | (:)Hosté nepřijeli |
1224 | Jarošov-Hluk B | 4:0 | (2:0)Šipka 3, Mar.Omelka |
1225 | Košíky-O. Lhota | 0:4 | (0:1)Kusák, Kuban, Pešík, Radoch |
1226 | Kudlovice-Zlámanec | 7:4 | (4:3)Maňásek 3, Forro 2, Blaha, Turoň – Šurmánek 2, Duda, Smolka |
1227 | Traplice-Slovácko C | 4:1 | (1:1)Čevela 3, Kolínský – Zemánek |
Košíky-Šumice | 2:0 | (2:0)Kaštánek, Ovsík J |
Okresní soutěž muži sk.A 20. kolo | |||
2201 | Nedakonice B-Huštěnovice | 3:0 | (0:0)Slezák, Hyrák, Lukůvka |
2202 | Mařatice-Tupesy | 7:1 | (4:0)Lžičař 2, Tyl 2, Širůčka, Šenk, Lukašík – Bureš |
2203 | Mistřice-Vážany | 2:2 | (1:1)Trojek, Horňák – Vaculík , Gottwald z pen. |
2204 | Kostelany-Částkov | 7:1 | (2:0)Jo.Mojžíš 2, Ju.Mojžíš, Marek, Vávra, Dvouletý, Chmelař – Kameník |
2205 | Polešovice-Kněžpole | 4:2 | (1:0)Černoch 2, Březina, Mangl – Palčík, J.Brázdil |
2206 | Uh. Ostroh A-Topolná | 4:2 | (2:2)Šišpera 2, Pavlas, Jurčeka – Foltýn, J.Hoferek |
Okresní soutěž muži sk.B 20. kolo | |||
3201 | Popovice-Březová | 1:3 | (1:2)Tetera – Plášek, Pomajbík, M.Janků |
3202 | Orel Uh. Brod-H. Němčí | 1:3 | (1:1)Machala – P.Tureček, M.Tureček, Zámečník |
3203 | Záhorovice-Boršice u Bl. | 1:1 | (1:0)Krč – Šimek |
3204 | St. Hrozenkov-Strání B | 1:6 | (0:4)Tuharský – Žajgla 3, Popelka 2, Adámek |
3205 | S. Loz-Bánov | 2:4 | (1:3)Král, Bradáč – Lux, Vaňhara, Velecký, Guryča |
3206 | Pitín-Komňa | 0:1 | (0:1)Kalina |
Základní třída sk.A 13. kolo | |||
4131 | Jalubí B-Uh. Ostroh B | 3:1 | (1:0)Gajdorus 3 – Kryštof |
4132 | Jankovice-Stříbrnice | 3:2 | (0:1)Němec, V.Silný, Z.Silný – Z.Holomčík, P.Náplava |
4133 | Velehrad-Tučapy | 4:2 | (3:1)Hanáček 3, J.Novák – Plevák, Spišiak |
4134 | Podolí-Babice | 0:9 | (:)A.Horsák 5, Fusek 2, D.Horsák, Chybík nedohráno pro malý počet hráčů domácího mužstva |
Základní třída sk.B 13. kolo | |||
5131 | Drslavice B-Korytná | 17:0 | (7:0)Přecechtěl st. 4, Přecechtěl ml. 4, D.Mikulinec 3, Máčala 2, Sehnal, Bureš, Ševčík, Kňazeje |
5132 | Žítková-Přečkovice | 2:2 | (2:1)Bulko, Pollak – Jelínek, Bezruč |
5133 | Vlčnov B-Bystřice p/L | 5:3 | (2:2)Truksa, Knotek, Flasar, Kužela, Koníček – Kuběna, Londýn, Polanský hráno v obr.pořadí |
5134 | Rudice-Hradčovice | 2:4 | (0:3)Rusiňák 2 – Švestka 2, Moštěk 2 |
Okresní přebor dorost sk.A 13. kolo | |||
6131 | O. N. Ves-Buchlovice | 6:3 | (3:2)Pavlas 2, Lopata 2, Vrána 2 – Mikulík 2, Raštica |
6132 | SK Zlechov-Bílovice | 1:3 | (0:2)R.Mikula – Bajaja 2, Kučík |
6133 | Jarošov-O. Lhota | : | (:)Hosté nepřijeli |
6134 | Nedakonice-Mistřice | 8:2 | (3:0)Krpal 2, Janík, Králík, M.Bánovský, L.Bánovský, Hána, Vaculík – Kopčil, Veselý |
Okresní přebor dorost sk.B 18. kolo | |||
7181 | Korytná-ČSK Uh. Brod B | 2:12 | (1:3)Lekeš 2 – J.Lekeš 4, Jaroněk 3, F.Lekeš 3, Josefík, Grac |
7182 | Podolí-Prakšice | : | (:) |
7183 | Šumice-Havřice | 5:0 | (2:0)Ondřej 2, M.Hauerland, Gášek, Mlčúch |
7184 | Hradčovice-Neobsazeno | : | (:) |
7185 | Bánov-Vlčnov | 2:3 | (1:1)J.Beníček, vlastní – A.Moštěk 2, Sagula |
Okresní přebor žáci 18. kolo | |||
8181 | Uh. Ostroh-Nivnice | 0:1 | (0:0)Petřivalský |
8182 | O. N. Ves-Újezdec | 2:5 | (0:3)Sedláček, L.Ščuka – Kundrata 2, Jančář, Stojaspal, Novák |
8183 | Šumice-Osvětimany | 5:0 | (3:0)C.Dvořák 3, D.Dvořák 2, |
8184 | Jarošov-Bánov | 8:1 | (5:0)Cecálek 3, Trávník 2, Komárek, Běťák, Fiedor – Kočenda |
8185 | Prakšice-Topolná | 2:8 | (1:3)Řezníček, Knap – Hába 3, Srnec 2, Holomek, Belej, Bursík |
Okresní soutěž žáci 18. kolo | |||
9181 | Buchlovice-Neobsazeno | : | (:) |
9182 | Neobsazeno-Velehrad | : | (:) |
9183 | Nedachlebice-Havřice | 2:5 | (1:2)Kafka, Polášek – Švehlík 3, Vítek, Neděla |
9184 | Sušice-Jalubí | 6:3 | (4:3)J.Hubál 4, E.Hábl, Š.Janeček – V.Dobiáš 2, K.Dobiáš |
9185 | Mařatice-Traplice | 10:0 | (5:0)L.Venglík 5, Gogola 2, Maňas, Valouch, Čech |
Okresní soutěž žáků M sk.A 18. kolo | |||
10181 | Ořechov-Bílovice | 10:1 | (3:0)Kolář 3, Chmelař 3, Zelina 3, Beran – Valeš |
10182 | Podolí-Tupesy | 2:11 | (0:8)Chládek 2 – Bánovský 3, Tomeček 3, Svoboda 3, Gola |
10183 | Mistřice-Březolupy | : | (:) |
10184 | Neobsazeno-O. Lhota | : | (:) |
10185 | Babice-Kněžpole | 2:1 | (2:0)S.Janeček, M.Janeček – Churý |
Okresní soutěž žáků M sk.B 18. kolo | |||
11181 | Vlčnov-Březová | : | (:) |
11182 | D. Němčí B-Orel Uh. Brod | : | (:) |
11183 | Hradčovice-Bystřice p/L | 4:2 | (1:1)Pišoja 2, Říha, Wolf – Hodulík, Foltýn |
11184 | St. Hrozenkov-Korytná | : | (:) |
11185 | S. Loz-ČSK Uh. Brod B | 3:10 | (1:4)R.Jankůj 3 – J.Kocák 3, I.Vystrčil 2, J.Hulín 2, D.Valenta, M.Nyiko, J.Nevařil |
Okresní přebor přípravek starší 22. kolo | |||
12221 | Boršice-Nivnice | : | (:) |
12222 | Spytihněv-Tupesy | : | (:)NT |
12223 | O. N. Ves-D. Němčí | 12:6 | (3:2)Jurčeka 5, Pšurný 3, Škrabal 2, Janečka, Daněk – Ambros 4, Hybler. Huspenina |
12224 | Strání-Hluk | : | (:)NT |
12225 | Polešovice-Vlčnov | 10:4 | (:)Ficek 3, Gabriel 2, Bartošík 2, Sokolský, Lapčík, Bačák – Šobáň, Janča, Tibol |
12226 | Uh. Ostroh-St. Město | : | (:) |
12227 | Buchlovice-FC Slovácko | 4:4 | (1:3)Daňhel 4 – Zachová 2, Obadalová, Mikačová |
Okresní přebor přípravek mladší 22. kolo | |||
13221 | Boršice-Nivnice | : | (:) |
13222 | Spytihněv-Tupesy | : | (:)NT |
13223 | O. N. Ves-D. Němčí | 1:19 | (0:9)Běhávka – Š.Fibichr 7, Bobčík 4, Vlk 4, Kroča 3, A.Fibichr |
13224 | Strání-Hluk | 5:7 | (2:2)Zimčík 3, Lancůch, Macíček – Koníček 2, Kremr 2, Omelka 2, Habáň |
13225 | Polešovice-Vlčnov | 3:0 | (:)Berka, Indruch, Macháň |
13226 | Uh. Ostroh-St. Město | : | (:) |
13227 | Buchlovice-FC Slovácko | 2:26 | (0:9)Zámečník, Marek – Hanáčková 7, Chromečková 6, Jančářová 6, A.Chodurová 4, K.Chodurová 3 |
Okresní soutěž přípravek sk.A 18. kolo | |||
14181 | FC Slovácko B-Huštěnovice | 6:7 | (3:4)Zachová 2, Pastyříková 2, Stašková, K.Škrabalová – Slezák 5, Vlachynská 2 |
14182 | Jarošov-Nedakonice | 3:8 | (1:3)Němec 2, M.Bedroš – Schwarz 4, Mi.Dvouletý, T.Dvouletý, Matoušková, Reinberková |
14183 | Mistřice-Březolupy | 4:4 | (2:2)Polášek 3, Bilavčík – Duda 2, Hoferek 2 |
14184 | Mařatice-Kněžpole | : | (:) |
14185 | Babice-Topolná | 12:4 | (4:2)Litoš 9, Polášková, Trvaj, Skřivánek – Kedra 4 |
Okresní soutěž přípravek sk.B 18. kolo | |||
15181 | Orel Uh. Brod-Hradčovice | : | (:) |
15182 | Rudice-Prakšice | 1:9 | (1:1)Fornůsek – Helísek 3, S.Slavíčková 2, Jahoda, Puček, Valášek, Bednařík |
15183 | Šumice-Havřice | 3:1 | (1:1)Kusák 2, Zálešák – Kůřil |
15184 | Újezdec-St. Hrozenkov | 7:0 | (:)Jančářová 3, J.Kelíšek 2, L.Kelíšek, Fabián |
15185 | Bánov-Březová | 2:2 | (2:2)Daněk 2 – Hanesovský 2 |