Výsledky 21. - 24.5.

Okresní přebor muži  23. kolo
1231 Traplice-Nezdenice 2:2 (1:1)Urbanovský, Kolínský – Skočovský 2
1232 Slovácko C-Kudlovice 5:0 (1:0)Šišák 2, Bučák, Huráb, Sanchez
1233 Zlámanec-Košíky 4:0 (0:0)Šurmánek 2, Sadil, Duda
1234 O. Lhota-Jarošov 2:3 (2:0)Pešík, Kusák – M.Omelka, Šipka, Pitr
1235 Hluk B-Šumice 3:0 (2:0)Miroš 2, Hrdina
1236 D. Němčí B-Slavkov 2:2 (2:1)Škařupa 2 – Habarta, Polášek
1237 Bílovice-Drslavice A 2:7 (0:2)PE.Kováč, Pa.Kováč – Máčala 3, Pijáček, Vacula, V.Hroch, vlastní
1164 Traplice-Drslavice A 2:2 (1:1)Čevela, Kolínský – Orlovský, Grulich
1165 Slovácko C-Bílovice 1:0 (0:0)Rusnák
Okresní soutěž muži sk.A  21. kolo
2211 Uh. Ostroh A-Nedakonice B 7:1 (4:1)Pavlas 5, M.Kovařík, Nováček – Lukůvka
2212 Topolná-Polešovice 6:0 (4:0)J.Foltýn 3, Gabrhelík 2, Bartošek
2213 Kněžpole-Kostelany 1:1 (1:0)R.Kašný – Jos.Mojžíš
2214 Částkov-Mistřice 5:1 (2:1)Kameník 2, Zvonek, Hynk, Hubáček – Engler
2215 Vážany-Mařatice 1:5 (0:3)M.Pavlíček – Zbořil, Šenk, Tyl, Kubíček, vlastní
2216 Tupesy-Huštěnovice 0:2 (:)Černý, Puškáč
Okresní soutěž muži sk.B  21. kolo
3211 Pitín-Popovice 2:2 (1:1)Čuč, Domorád – Šácha, Omelka
3212 Komňa-S. Loz 5:0 (3:0)Trllo, Kalina, Kala, Ridoško, Matoušek
3213 Bánov-St. Hrozenkov 3:2 (0:2)Lux 2, Mahdalíček – Blaho, Straka
3214 Strání B-Záhorovice 1:2 (0:0)J.Kolaja – Polanský, Ondrušek
3215 Boršice u Bl.-Orel Uh. Brod 2:5 (0:3)Tureček, Kusenda – Jahoda 2, Meidlschmid 2, Gášek
3216 H. Němčí-Březová 1:2 (1:1)J.Zámečník – Pomajbík, vlastní
Základní třída sk.A  14. kolo
4141 Uh. Ostroh B-Podolí : (:)hosté nepřijeli !
4142 Babice-Velehrad 3:2 (3:1)A.Horsák 2, Fusek – Hanáček, Daněk
4143 Tučapy-Jankovice 2:6 (0:5)Gola, Spišiak – Silný 3, Brázdil 2, Z.Silný
4144 Stříbrnice-Jalubí B 4:0 (4:0)Palica 2, Náplava, Kolaja  70.min ukončeno pro malý počet hráčů hostí
Základní třída sk.B  14. kolo
5141 Korytná-Rudice 0:2 (0:0)Rusiňák, Juras
5142 Hradčovice-Vlčnov B 2:3 (0:3)Hlaváč, O.Hruboš – Kašpařík, Bařina, Truxa
5143 Bystřice p/L-Žítková 2:2 (1:1)Radoch, E.Zelinka – Lebánek, Mikoš
5144 Přečkovice-Drslavice B 3:0 (0:0)Kuchař, Jelínek, Slánský
Okresní přebor dorost sk.A  14. kolo
6141 Buchlovice-Nedakonice 1:11 (1:6)Raštica – Janík 2, Hána 2, Králík 2, Vaculík 2, Bánovský 2, Stašek
6142 Mistřice-O. Lhota 1:6 (0:6)Veselý – Zelený 2, Radoch 2, Pavlas 2
6143 Bílovice-Jarošov 3:7 (0:4)Kučík, Hrňa, Bajaja – Jančík 2, Šipka 2, Jurča 2, Gajdošík
6144 SK Zlechov-O. N. Ves 1:1 (1:0)R.Mikula – J.Pavlas
6121 Buchlovice-Mistřice 10:1 (5:0)Raštica 5, Zábojník 3, Lukeštík, Erlich – Šimík
Okresní přebor dorost sk.B  10. kolo
7101 Korytná-Bánov 0:3 (0:3)Pelka 2, Maliňák
7102 Vlčnov-Hradčovice 6:0 (2:0)Moštěk 2, Pešl 2, Hradílek, Juřenčák
7103 Neobsazeno-Šumice : (:)
7104 Havřice-Podolí 5:1 (1:1)J.Bania 2, M.Bania, Hnilička 2 – Hanáček
7105 Prakšice-ČSK Uh. Brod B 1:10 (1:5)Dedík – F.Lekeš 6, Grác, Josefík, Jančář, Lekeš
Okresní přebor žáci  10. kolo
8101 Uh. Ostroh-Prakšice 0:3 (0:1)M.Řezníček 3
8102 Topolná-Jarošov 2:2 (0:2)Srnec, Jakvid – Běťák, Cecálek
8103 Bánov-Šumice 3:3 (:)Kočenda, Franc, Rachůnek – Urbánek, C.Dvořák, Matějíčková
8104 Osvětimany-O. N. Ves 7:1 (4:0)M.Čevelík 3, O.Vašek, Trlida 2, Vykoukal – Ščuka
8105 Nivnice-Újezdec 1:8 (0:4)Soukeník – Kelíšek 2, Vaškovic, Jančář, Mikliš, Dvořák, Daněk, Novák
Okresní soutěž žáci  10. kolo
9101 Buchlovice-Mařatice 6:4 (1:1)Kučík 3, Lukeštík 2, Horák – Venglík 2, Havlík, Zemčík
9102 Traplice-Sušice : (:)
9103 Jalubí-Nedachlebice 7:2 (:)T.Kolář 4, V.Dobiáš 2, M.Gajdošík – Stach , Hoferek
9104 Havřice-Neobsazeno : (:)
9105 Velehrad-Neobsazeno : (:)
9125 Havřice-Velehrad 9:0 (3:0)Chovánek 2, Vítek 4, Švehlík 2, Neděla
Okresní soutěž žáků M sk.A  10. kolo
10101 Ořechov-Babice : (:)
10102 Kněžpole-Neobsazeno : (:)
10103 O. Lhota-Mistřice : (:)
10104 Březolupy-Podolí 25:0 (11:0)Řezník 7, Hoferek 5, P.Hubáček 5, R.Hromeček 4, R.Hubáček, Kovář, Procházka, Mastil
10105 Tupesy-Bílovice 16:0 (9:0)Tomeček 7, O.Kula 3, Kňourek 2, Bánovský 2, Martináková, Š.Kula
Okresní soutěž žáků M sk.B  10. kolo
11101 Vlčnov-S. Loz : (:)
11102 ČSK Uh. Brod B-St. Hrozenkov 4:1 (1:1)Beníček 2, Šebesta, Michalec – Ostravský
11103 Korytná-Hradčovice 7:2 (5:1)Málek 2, Š.Klon 2, Blaha, Čagánek, Lekeš – Macková , Malina
11104 Bystřice p/L-D. Němčí B 0:9 (0:5)R.Bobčík 3, Zaduban 2, Šlambor 2, Tureček, Klabačka
11105 Orel Uh. Brod-Březová 17:3 (8:1)Teichgrab 7, K.Dubský 4, Krahula 3, O.Dubský 2, Bartoš – J.Panák 2, F.Panák
11182 D. Němčí B-Orel Uh. Brod 14:6 (9:3)L.Ambros 6, Hitler 3, V.Ambros 2, Jurásek, Kotačka, Zámečník – Jančář 3, K.Dubský, M.Dubský, Teichgrag
Okresní přebor přípravek starší  23. kolo
12231 Buchlovice-Boršice : (:)
12232 FC Slovácko-Uh. Ostroh 5:3 (3:2)Bangová 3, Hanáčková, Polášková – Rohanová 2, Hýl
12233 St. Město-Polešovice : (:)
12234 Vlčnov-Strání 1:21 (0:13)Vrága – Zámečník 8, Zimčík 3, Zdenčík 3, Toth 2, Bašo, Zetka, Druraková
12235 Hluk-O. N. Ves : (:)
12236 D. Němčí-Spytihněv 11:2 (6:1)Hibler 4, Baroň 3, Zámečník, Uher, Němeček 2 – Sedláček, Tabara 
12237 Tupesy-Nivnice 2:13 (1:6)T.Chramcov 2 – Straňák 5, Slinták 4, Kozelek 3, Zálešák
Okresní přebor přípravek mladší  23. kolo
13231 Buchlovice-Boršice : (:)
13232 FC Slovácko-Uh. Ostroh 5:9 (3:3)Bangová 2, Vinceová 2, Hanáčková – Lekeš 7, Vlk 2
13233 St. Město-Polešovice : (:)
13234 Vlčnov-Strání 9:4 (3:2)Šobáň 6, Tykal 3 – Zimčík 2, Mikláš, Bruštík
13235 Hluk-O. N. Ves : (:)
13236 D. Němčí-Spytihněv 13:5 (9:1)Bobčík 5, Fibichr 3, Vlk 3, Kroča, Horák – Tabara 2, Mitáček 2, Húsek
13237 Tupesy-Nivnice 9:6 (5:2)Janoušek 4, Dostál 3, Šmíd, Sonntag – Kovařík 4, Šlapal , Soukeník
Okresní soutěž přípravek sk.A  10. kolo
14101 FC Slovácko B-Babice 8:1 (6:1)Bangová 3, Hanáčková 3, Mikacová 2 – Polášková
14102 Topolná-Mařatice 4:6 (2:2)Gajdošík, Úlehla, Svoboda, Pekař – Kaláč 3, Valouch 2, Maršálek
14103 Kněžpole-Mistřice 3:6 (1:3)Markus, Suchánek, Šimík – Polášek 3, Bilavčík, Tománek, Tomeček
14104 Březolupy-Jarošov 8:5 (4:2)Hoferek 7, Gajdušek – Trlida, Kopčil, Hubinka, Pavlíček, Bedroš
14105 Nedakonice-Huštěnovice 4:0 (1:0)Schwaz 2, M.Dvouletý 2
14162 Mistřice-Huštěnovice 6:2 (4:1)Knap, Tomeček, Bilavčík M. 2, Tománek P. 2 – Petrucha, Vlachynská
Okresní soutěž přípravek sk.B  10. kolo
15101 Orel Uh. Brod-Bánov 2:3 (2:2)Dubský, Marino – Daněk 2, Buják
15102 Březová-Újezdec : (:)NT
15103 St. Hrozenkov-Šumice 4:2 (1:1)J.Masařík 2, Rapant 2 – M.Zálešák 2
15104 Havřice-Rudice 6:0 (4:0)Sedláček 2, Vrága 2, Smrtka, Plevka
15105 Prakšice-Hradčovice 0:6 (0:2)Pišoja 2, Maleňák 2, Šrámek 2