Výsledky 8.5. - 10.5.

Okresní přebor muži  21. kolo
1211 Slovácko C-Nezdenice 7:2 (3:2)Zemánek 3, Sanchez 2, Huráb, Mareček – Voda, Vystrčil
1212 Zlámanec-Traplice 5:2 (2:2)Smolka 2, Šurmánek 2, Damborský z pen. – Kolínský, Čevela
1213 O. Lhota-Kudlovice 2:1 (1:0)Fantyla, Pešík – Forro
1214 Hluk B-Košíky 0:2 (0:2)Jo.Poháněl, Ji.Ovsík
1215 D. Němčí B-Jarošov 3:0 (0:0)Světínský, Hlaváček, Bršlica
1216 Bílovice-Šumice 2:3 (0:2)Pa.Kováč, Vyorálek – V.Ondřej 2, Pančocha

Okresní soutěž muži sk.A  19. kolo
2191 Topolná-Nedakonice B 1:1 (0:1)Ja.Foltýn – Stanko
2192 Kněžpole-Uh. Ostroh A 1:2 (1:1)O.Brázdil – Jurčeka, vlastní
2193 Částkov-Polešovice 4:2 (2:1)Zapletal, Kameník 2, Haveta – Kubiš, vlastní
2194 Vážany-Kostelany 3:9 (1:4)Měšťánek, M.Pavlíček, Krys – Ju.Mojžíš 4, Marek 2, Facalka, Chmelař, Dvouletý
2195 Tupesy-Mistřice 0:1 (0:0)Horňák
2196 Huštěnovice-Mařatice 0:3 (0:0)Tyl 2, Matoušek
Okresní soutěž muži sk.B  19. kolo
3191 Komňa-Popovice 0:3 (0:2)Omelka, Tetera, Mikulčík
3192 Bánov-Pitín 2:2 (2:1)Plák, Dalajka – Krahula, Divila
3193 Strání B-S. Loz 6:2 (3:2)M.Bruštík, D.Janků, Fruhauf, Tomanec, AdámekPavlus – Král, Vítek
3194 Boršice u Bl.-St. Hrozenkov 3:1 (1:1)R.Šimek 2, R.Kusenda – M.Straka
3195 H. Němčí-Záhorovice 6:0 (3:0)Jo.Zámečník 2, Cmol, Chmelina, Ji.Zámečník, M.Tureček
3196 Březová-Orel Uh. Brod 3:1 (3:1)Ševčík, Pomajbík, M.Janků – Jahoda
Základní třída sk.A  12. kolo
4121 Uh. Ostroh B-Babice 1:1 (0:0)Procházka – Maňásek
4122 Tučapy-Podolí 10:1 (5:1)Gola 2, Vyskočil 3, Plevák 3, Svojsík, Šlechta – Sečkář
4123 Stříbrnice-Velehrad 2:2 (1:1)Kolaja, Zmrhal – Gavenda, Daněk
4124 Jalubí B-Jankovice 0:5 (0:3)Z.Silný 3, Brázdil, Zich
Základní třída sk.B  12. kolo
5121 Korytná-Hradčovice 0:6 (0:1)Švestila 2, Moštěk 2, Mikulec, Kroča
5122 Bystřice p/L-Rudice 5:1 (1:1)Radoch 3, Koktavý 2 – Jurásek
5123 Přečkovice-Vlčnov B 2:1 (1:0)Bezruč, Kuchař – P.Kašpařík
5124 Drslavice B-Žítková 2:3 (0:0)Ševčík 2 – Janků 2, Pollak
Okresní přebor dorost sk.A  12. kolo
6121 Buchlovice-Mistřice : (:)NT 21.5.2015 v 17:30 h.
6122 Jarošov-Nedakonice 6:3 (3:2)Šipka 5, Jurča – Vaculík, Krpal, vlastní
6123 SK Zlechov-O. Lhota 3:2 (1:1)Chromek, Arbet, Kmínek – Zelený, Beňo
6124 O. N. Ves-Bílovice 2:4 (2:4)Vrána, Lopata – Blaha 2, Kubík, Zlámal
Okresní přebor dorost sk.B  17. kolo
7171 Vlčnov-Korytná 4:3 (2:2)Novák 2, Pešl 2 – Lukeš 2, Lekeš
7172 Neobsazeno-Bánov : (:)
7173 Havřice-Hradčovice 1:0 (1:0)Schnurmacher
7174 Prakšice-Šumice 0:7 (0:2)Hauerland 3, Pančocha 2, Mach, Mlčúch
7175 ČSK Uh. Brod B-Podolí 8:1 (:)Jaroněk 3, Gazdík 3, Rezek, Josefík – Hanáček
Okresní přebor žáci  17. kolo
8171 Topolná-Uh. Ostroh 4:0 (1:0)Srnec 2, Belej, Holomek
8172 Bánov-Prakšice 5:2 (2:2)Franc 2, Kotil, Kočenda, Bulejko – Liška, Řezníček
8173 Osvětimany-Jarošov 3:0 (0:0)Klat, M.Čevelík, O.Vašek
8174 Újezdec-Šumice : (:)NT 14.5.2015 v 17:00 h.
8175 Nivnice-O. N. Ves 0:3 (0:0)Ondračka 2, Šcuka
Okresní soutěž žáci  17. kolo
9171 Traplice-Buchlovice 5:2 (:)Bičan 2, Janečka 2, Rozum – Kořínek 2
9172 Jalubí-Mařatice 8:0 (:)V.Dobiáš 5, T.Kolář, R.Kegler, K.Dobiáš
9173 Havřice-Sušice 3:3 (0:2)Neděla 2, Vítek – Hábl 2, Hubál
9174 Velehrad-Nedachlebice 2:7 (0:3)P.Jelínek, Benko – Kafka 3, Štaubert 2, Hoferek, Gajdošík
9175 Neobsazeno-Neobsazeno : (:)
Okresní soutěž žáků M sk.A  17. kolo
10171 Kněžpole-Ořechov 1:4 (1:3)Markus – Beran 2, Kolář, Svoboda
10172 O. Lhota-Babice 0:9 (0:4)Ides 3, Buřil 2, Muller, Koníček, Gajdoš, Krkoška
10173 Březolupy-Neobsazeno : (:)
10174 Tupesy-Mistřice : (:)NT
10175 Bílovice-Podolí 11:1 (6:1)Kučík 4, Tomeček 4, Lukašík, Valeš 2 – Žufánek
Okresní soutěž žáků M sk.B  17. kolo
11171 ČSK Uh. Brod B-Vlčnov 2:7 (0:2)Kostiha, Chovanec – Junaštík 6, Grebeníček
11172 Korytná-S. Loz 9:0 (3:0)S.Klon 4, O.Málek 2, Mrázek, Čagánek, Suchý
11173 Bystřice p/L-St. Hrozenkov 6:4 (5:1)A.Foltýn 3, Pe.Čaňo 2, M.Jankůj – Šopík 2, Ostravský, Sedlačík
11174 Orel Uh. Brod-Hradčovice 2:2 (1:1)Jančář, Teichgrab – Omelka 2
11175 Březová-D. Němčí B 1:9 (0:3)F.Panák- A.Horňák 3, Karlík, Křivda, Hibler, P.Bobčík, J.Zámečník, L.Ambros
Okresní přebor přípravek starší  21. kolo
12211 FC Slovácko-Boršice 9:9 (4:3)Hanáčková 4, Bartlová 3, Jančářová, Svatošova – Jurák 5, Peška 2, Dedic, Pavlíček
12212 St. Město-Buchlovice : (:)
12213 Vlčnov-Uh. Ostroh 2:7 (0:2)Moštěk, Šobáň – Hýl, 3, Romanova 3, Malůš
12214 Hluk-Polešovice 13:4 (:)Koníček 7, Omelka 2, Skorec 2, P.Fruhauf, Soviš – nehl.
12215 D. Němčí-Strání 6:5 (5:2)Hibler 4, L.Bobčík, Hrbáč – nehl.
12216 Tupesy-O. N. Ves 2:13 (1:7)Chramcov T, Dostál-Lažek 5, Jurčeka 4, Kalný 2, Opravil, Pšurný
12217 Nivnice-Spytihněv 24:6 (10:1)Straňák 13, Zálešák 3, Výmola 3, Kozelek 2, Kolaja 2, vlastní – Tabara 3, Dalajka 2
Okresní přebor přípravek mladší  21. kolo
13211 FC Slovácko-Boršice 27:4 (11:3)Hanáčková 12, Chromečková 5, Chodurova 4, Jančářova 3, Kopčilova 2, K.Chodurova – Pavlíček 2, Bednařík, Kevin
13212 St. Město-Buchlovice : (:)
13213 Vlčnov-Uh. Ostroh 10:6 (7:5)Šobáň 7, Tykal 2, Horsák – Lekeš 4, Chvílíček, Vlk
13214 Hluk-Polešovice 16:3 (:)Koníček 6, Nemrava 4, Omelka 3, Sedláček 2, Kremr – nehl.
13215 D. Němčí-Strání 3:4 (2:1)Marčík 2, A.Fibichr – Benešík 2, Zimčík 2
13216 Tupesy-O. N. Ves 10:4 (8:0)Sonntag 5, Dostál 2, Šmíd S, Kunert, Janoušek-Štefaník 2, Kavka, Obal
13217 Nivnice-Spytihněv 4:18 (2:10)Charvát 3, Kovařík – Tabara 11, Hůsek 2, Čevela, Jourová, Zeman, Malina, Mitáček
Okresní soutěž přípravek sk.A  17. kolo
14171 Topolná-FC Slovácko B 4:10 (0:4)Pekař 2, Kedra, Oliva – Škrabalová 3, Zachová 2, Bangová 2, Mikacová 2, Obadalová
14172 Kněžpole-Babice : (:)
14173 Březolupy-Mařatice 7:8 (1:4)Hoferek 3, Kročil 2, Šmid, Yassine – Kalač 3, Tomaštík 2, Mazura, Tuhý, Valouch
14174 Nedakonice-Mistřice : (:)
14175 Huštěnovice-Jarošov 2:9 (2:4)Slezák 2 – Němec 3, Pavlíček 3, Čada 2, Kopčil
Okresní soutěž přípravek sk.B  17. kolo
15171 Březová-Orel Uh. Brod 3:1 (2:1)J.Panák 2, Čaňo – Řihák
15172 St. Hrozenkov-Bánov 2:11 (1:4)Rapant, Masařík – Mahdal 6, Brnka 2, Daněk 2, Beníček
15173 Havřice-Újezdec : (:)
15174 Prakšice-Šumice 2:1 (2:0)Helísek, Slavíčková – Zálešák
15175 Hradčovice-Rudice 16:0 (8:0)Pišoja 4, Maleňák 4, Šobáň 2, Kozelek 2, D.Šrámek 2, Kříž, Kryštofová
Zápasy 8.5.2015
Okresní přebor 16. kolo
1161 Nezdenice   -Jarošov    1:5 (0:4)Vystrčil -Kolaja 2, Omelka, Staroba, Laga
Okresní soutěž muži sk.B  14. kolo
3145 Pitín   -Orel Uh. Brod    4:1 (0:0)Čuč, Chaloupka, Krahula, J.Kozubík – Skřivánek
Okresní přebor přípravek starší  15. kolo
12141 Hluk   -Boršice    10:7 (5:5)P.Fruhauf 4, Polách 2, Zlínský, M.Fruhauf, Josefák – Jurák 3, Šmít 2, Dědič, V.Frýbort
12142 D. Němčí   -Vlčnov    23:2 (14:0)Hibler 3, L.Bobčík 3, Kolář 2, Baroň 2, Zámečník 3, Uher 2, Hrbáč 4, Machalík 3, Němeček – Vrága, Horság
12143 Tupesy   -St. Město    : (:)
12144 Nivnice   -FC Slovácko    12:3 (6:0)Straňák 7, Kozelek 3, Zálešák, Výmola – Zachová 2, Vaculová
12145 Spytihněv   -Buchlovice    : (:)NT 12.5.2015
12146 O. N. Ves   -Uh. Ostroh    : (:)
12147 Strání   -Polešovice    : (:)
Okresní přebor přípravek mladší  15. kolo
13141 Hluk   -Boršice    13:2 (9:1)Koníček 3, Kremr 3, Omelka 2, Zlínská 2, Mořický 2, Podškubka – Bednařík, Šmít
13142 D. Němčí   -Vlčnov    8:6 (4:2)Bobčík 3, S.Fibichr 2, Marčík 2, Vlk – Šobáň 5, Josefík
13143 Tupesy   -St. Město    : (:)
13144 Nivnice   -FC Slovácko    2:15 (0:9)Kovařík 2, Hanáčková 6, Jančářová 2, Pastyříková 2, Chromečková 2, Obadalová 2, Polášková
13145 Spytihněv   -Buchlovice    : (:)NT 12.5.2015
13146 O. N. Ves   -Uh. Ostroh    : (:)
13147 Strání   -Polešovice    : (:)
Pohár OFS muži
P30 D. Němčí B-Slovácko C 1:2 (1:2)T.Stojaspal – Sanchez, Tesař
P31 Šumice-O. Lhota 2:2 (2:1)Valášek, V.Ondřej – Fantura, Horák na pen. 6:5
Pohár OFS žáci
PŽ12 Buchlovice-Osvětimany 1:7 (0:5)Strakoš – Vašek 3, Klat, Čevelík, Vrtal, Petřivalský