Okresní soutěž muži sk.A 19. kolo |
2191 |
Topolná-Nedakonice B |
1:1 |
(0:1)Ja.Foltýn – Stanko |
2192 |
Kněžpole-Uh. Ostroh A |
1:2 |
(1:1)O.Brázdil – Jurčeka, vlastní |
2193 |
Částkov-Polešovice |
4:2 |
(2:1)Zapletal, Kameník 2, Haveta – Kubiš, vlastní |
2194 |
Vážany-Kostelany |
3:9 |
(1:4)Měšťánek, M.Pavlíček, Krys – Ju.Mojžíš 4, Marek 2, Facalka, Chmelař, Dvouletý |
2195 |
Tupesy-Mistřice |
0:1 |
(0:0)Horňák |
2196 |
Huštěnovice-Mařatice |
0:3 |
(0:0)Tyl 2, Matoušek |
Okresní soutěž muži sk.B 19. kolo |
3191 |
Komňa-Popovice |
0:3 |
(0:2)Omelka, Tetera, Mikulčík |
3192 |
Bánov-Pitín |
2:2 |
(2:1)Plák, Dalajka – Krahula, Divila |
3193 |
Strání B-S. Loz |
6:2 |
(3:2)M.Bruštík, D.Janků, Fruhauf, Tomanec, AdámekPavlus – Král, Vítek |
3194 |
Boršice u Bl.-St. Hrozenkov |
3:1 |
(1:1)R.Šimek 2, R.Kusenda – M.Straka |
3195 |
H. Němčí-Záhorovice |
6:0 |
(3:0)Jo.Zámečník 2, Cmol, Chmelina, Ji.Zámečník, M.Tureček |
3196 |
Březová-Orel Uh. Brod |
3:1 |
(3:1)Ševčík, Pomajbík, M.Janků – Jahoda |
Základní třída sk.A 12. kolo |
4121 |
Uh. Ostroh B-Babice |
1:1 |
(0:0)Procházka – Maňásek |
4122 |
Tučapy-Podolí |
10:1 |
(5:1)Gola 2, Vyskočil 3, Plevák 3, Svojsík, Šlechta – Sečkář |
4123 |
Stříbrnice-Velehrad |
2:2 |
(1:1)Kolaja, Zmrhal – Gavenda, Daněk |
4124 |
Jalubí B-Jankovice |
0:5 |
(0:3)Z.Silný 3, Brázdil, Zich |
Základní třída sk.B 12. kolo |
5121 |
Korytná-Hradčovice |
0:6 |
(0:1)Švestila 2, Moštěk 2, Mikulec, Kroča |
5122 |
Bystřice p/L-Rudice |
5:1 |
(1:1)Radoch 3, Koktavý 2 – Jurásek |
5123 |
Přečkovice-Vlčnov B |
2:1 |
(1:0)Bezruč, Kuchař – P.Kašpařík |
5124 |
Drslavice B-Žítková |
2:3 |
(0:0)Ševčík 2 – Janků 2, Pollak |
Okresní přebor dorost sk.A 12. kolo |
6121 |
Buchlovice-Mistřice |
: |
(:)NT 21.5.2015 v 17:30 h. |
6122 |
Jarošov-Nedakonice |
6:3 |
(3:2)Šipka 5, Jurča – Vaculík, Krpal, vlastní |
6123 |
SK Zlechov-O. Lhota |
3:2 |
(1:1)Chromek, Arbet, Kmínek – Zelený, Beňo |
6124 |
O. N. Ves-Bílovice |
2:4 |
(2:4)Vrána, Lopata – Blaha 2, Kubík, Zlámal |
Okresní přebor dorost sk.B 17. kolo |
7171 |
Vlčnov-Korytná |
4:3 |
(2:2)Novák 2, Pešl 2 – Lukeš 2, Lekeš |
7172 |
Neobsazeno-Bánov |
: |
(:) |
7173 |
Havřice-Hradčovice |
1:0 |
(1:0)Schnurmacher |
7174 |
Prakšice-Šumice |
0:7 |
(0:2)Hauerland 3, Pančocha 2, Mach, Mlčúch |
7175 |
ČSK Uh. Brod B-Podolí |
8:1 |
(:)Jaroněk 3, Gazdík 3, Rezek, Josefík – Hanáček |
Okresní přebor žáci 17. kolo |
8171 |
Topolná-Uh. Ostroh |
4:0 |
(1:0)Srnec 2, Belej, Holomek |
8172 |
Bánov-Prakšice |
5:2 |
(2:2)Franc 2, Kotil, Kočenda, Bulejko – Liška, Řezníček |
8173 |
Osvětimany-Jarošov |
3:0 |
(0:0)Klat, M.Čevelík, O.Vašek |
8174 |
Újezdec-Šumice |
: |
(:)NT 14.5.2015 v 17:00 h. |
8175 |
Nivnice-O. N. Ves |
0:3 |
(0:0)Ondračka 2, Šcuka |
Okresní soutěž žáci 17. kolo |
9171 |
Traplice-Buchlovice |
5:2 |
(:)Bičan 2, Janečka 2, Rozum – Kořínek 2 |
9172 |
Jalubí-Mařatice |
8:0 |
(:)V.Dobiáš 5, T.Kolář, R.Kegler, K.Dobiáš |
9173 |
Havřice-Sušice |
3:3 |
(0:2)Neděla 2, Vítek – Hábl 2, Hubál |
9174 |
Velehrad-Nedachlebice |
2:7 |
(0:3)P.Jelínek, Benko – Kafka 3, Štaubert 2, Hoferek, Gajdošík |
9175 |
Neobsazeno-Neobsazeno |
: |
(:) |
Okresní soutěž žáků M sk.A 17. kolo |
10171 |
Kněžpole-Ořechov |
1:4 |
(1:3)Markus – Beran 2, Kolář, Svoboda |
10172 |
O. Lhota-Babice |
0:9 |
(0:4)Ides 3, Buřil 2, Muller, Koníček, Gajdoš, Krkoška |
10173 |
Březolupy-Neobsazeno |
: |
(:) |
10174 |
Tupesy-Mistřice |
: |
(:)NT |
10175 |
Bílovice-Podolí |
11:1 |
(6:1)Kučík 4, Tomeček 4, Lukašík, Valeš 2 – Žufánek |
Okresní soutěž žáků M sk.B 17. kolo |
11171 |
ČSK Uh. Brod B-Vlčnov |
2:7 |
(0:2)Kostiha, Chovanec – Junaštík 6, Grebeníček |
11172 |
Korytná-S. Loz |
9:0 |
(3:0)S.Klon 4, O.Málek 2, Mrázek, Čagánek, Suchý |
11173 |
Bystřice p/L-St. Hrozenkov |
6:4 |
(5:1)A.Foltýn 3, Pe.Čaňo 2, M.Jankůj – Šopík 2, Ostravský, Sedlačík |
11174 |
Orel Uh. Brod-Hradčovice |
2:2 |
(1:1)Jančář, Teichgrab – Omelka 2 |
11175 |
Březová-D. Němčí B |
1:9 |
(0:3)F.Panák- A.Horňák 3, Karlík, Křivda, Hibler, P.Bobčík, J.Zámečník, L.Ambros |
Okresní přebor přípravek starší 21. kolo |
12211 |
FC Slovácko-Boršice |
9:9 |
(4:3)Hanáčková 4, Bartlová 3, Jančářová, Svatošova – Jurák 5, Peška 2, Dedic, Pavlíček |
12212 |
St. Město-Buchlovice |
: |
(:) |
12213 |
Vlčnov-Uh. Ostroh |
2:7 |
(0:2)Moštěk, Šobáň – Hýl, 3, Romanova 3, Malůš |
12214 |
Hluk-Polešovice |
13:4 |
(:)Koníček 7, Omelka 2, Skorec 2, P.Fruhauf, Soviš – nehl. |
12215 |
D. Němčí-Strání |
6:5 |
(5:2)Hibler 4, L.Bobčík, Hrbáč – nehl. |
12216 |
Tupesy-O. N. Ves |
2:13 |
(1:7)Chramcov T, Dostál-Lažek 5, Jurčeka 4, Kalný 2, Opravil, Pšurný |
12217 |
Nivnice-Spytihněv |
24:6 |
(10:1)Straňák 13, Zálešák 3, Výmola 3, Kozelek 2, Kolaja 2, vlastní – Tabara 3, Dalajka 2 |
Okresní přebor přípravek mladší 21. kolo |
13211 |
FC Slovácko-Boršice |
27:4 |
(11:3)Hanáčková 12, Chromečková 5, Chodurova 4, Jančářova 3, Kopčilova 2, K.Chodurova – Pavlíček 2, Bednařík, Kevin |
13212 |
St. Město-Buchlovice |
: |
(:) |
13213 |
Vlčnov-Uh. Ostroh |
10:6 |
(7:5)Šobáň 7, Tykal 2, Horsák – Lekeš 4, Chvílíček, Vlk |
13214 |
Hluk-Polešovice |
16:3 |
(:)Koníček 6, Nemrava 4, Omelka 3, Sedláček 2, Kremr – nehl. |
13215 |
D. Němčí-Strání |
3:4 |
(2:1)Marčík 2, A.Fibichr – Benešík 2, Zimčík 2 |
13216 |
Tupesy-O. N. Ves |
10:4 |
(8:0)Sonntag 5, Dostál 2, Šmíd S, Kunert, Janoušek-Štefaník 2, Kavka, Obal |
13217 |
Nivnice-Spytihněv |
4:18 |
(2:10)Charvát 3, Kovařík – Tabara 11, Hůsek 2, Čevela, Jourová, Zeman, Malina, Mitáček |
Okresní soutěž přípravek sk.A 17. kolo |
14171 |
Topolná-FC Slovácko B |
4:10 |
(0:4)Pekař 2, Kedra, Oliva – Škrabalová 3, Zachová 2, Bangová 2, Mikacová 2, Obadalová |
14172 |
Kněžpole-Babice |
: |
(:) |
14173 |
Březolupy-Mařatice |
7:8 |
(1:4)Hoferek 3, Kročil 2, Šmid, Yassine – Kalač 3, Tomaštík 2, Mazura, Tuhý, Valouch |
14174 |
Nedakonice-Mistřice |
: |
(:) |
14175 |
Huštěnovice-Jarošov |
2:9 |
(2:4)Slezák 2 – Němec 3, Pavlíček 3, Čada 2, Kopčil |
Okresní soutěž přípravek sk.B 17. kolo |
15171 |
Březová-Orel Uh. Brod |
3:1 |
(2:1)J.Panák 2, Čaňo – Řihák |
15172 |
St. Hrozenkov-Bánov |
2:11 |
(1:4)Rapant, Masařík – Mahdal 6, Brnka 2, Daněk 2, Beníček |
15173 |
Havřice-Újezdec |
: |
(:) |
15174 |
Prakšice-Šumice |
2:1 |
(2:0)Helísek, Slavíčková – Zálešák |
15175 |
Hradčovice-Rudice |
16:0 |
(8:0)Pišoja 4, Maleňák 4, Šobáň 2, Kozelek 2, D.Šrámek 2, Kříž, Kryštofová |
Zápasy 8.5.2015 |
Okresní přebor 16. kolo |
1161 |
Nezdenice -Jarošov |
1:5 |
(0:4)Vystrčil -Kolaja 2, Omelka, Staroba, Laga |
Okresní soutěž muži sk.B 14. kolo |
3145 |
Pitín -Orel Uh. Brod |
4:1 |
(0:0)Čuč, Chaloupka, Krahula, J.Kozubík – Skřivánek |
Okresní přebor přípravek starší 15. kolo |
12141 |
Hluk -Boršice |
10:7 |
(5:5)P.Fruhauf 4, Polách 2, Zlínský, M.Fruhauf, Josefák – Jurák 3, Šmít 2, Dědič, V.Frýbort |
12142 |
D. Němčí -Vlčnov |
23:2 |
(14:0)Hibler 3, L.Bobčík 3, Kolář 2, Baroň 2, Zámečník 3, Uher 2, Hrbáč 4, Machalík 3, Němeček – Vrága, Horság |
12143 |
Tupesy -St. Město |
: |
(:) |
12144 |
Nivnice -FC Slovácko |
12:3 |
(6:0)Straňák 7, Kozelek 3, Zálešák, Výmola – Zachová 2, Vaculová |
12145 |
Spytihněv -Buchlovice |
: |
(:)NT 12.5.2015 |
12146 |
O. N. Ves -Uh. Ostroh |
: |
(:) |
12147 |
Strání -Polešovice |
: |
(:) |
Okresní přebor přípravek mladší 15. kolo |
13141 |
Hluk -Boršice |
13:2 |
(9:1)Koníček 3, Kremr 3, Omelka 2, Zlínská 2, Mořický 2, Podškubka – Bednařík, Šmít |
13142 |
D. Němčí -Vlčnov |
8:6 |
(4:2)Bobčík 3, S.Fibichr 2, Marčík 2, Vlk – Šobáň 5, Josefík |
13143 |
Tupesy -St. Město |
: |
(:) |
13144 |
Nivnice -FC Slovácko |
2:15 |
(0:9)Kovařík 2, Hanáčková 6, Jančářová 2, Pastyříková 2, Chromečková 2, Obadalová 2, Polášková |
13145 |
Spytihněv -Buchlovice |
: |
(:)NT 12.5.2015 |
13146 |
O. N. Ves -Uh. Ostroh |
: |
(:) |
13147 |
Strání -Polešovice |
: |
(:) |
Pohár OFS muži |
P30 |
D. Němčí B-Slovácko C |
1:2 |
(1:2)T.Stojaspal – Sanchez, Tesař |
P31 |
Šumice-O. Lhota |
2:2 |
(2:1)Valášek, V.Ondřej – Fantura, Horák na pen. 6:5 |
Pohár OFS žáci |
PŽ12 |
Buchlovice-Osvětimany |
1:7 |
(0:5)Strakoš – Vašek 3, Klat, Čevelík, Vrtal, Petřivalský |