Úřední zpráva č. 33

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště č. 33 ze dne 26. dubna 2018

1. Zprávy STK

  • Schváleny výsledky:

OP 18. kolo – výsledky schváleny dle IS

OSM A 18. kolo – výsledky schváleny dle IS

OSM B, OSM C 16. kolo – výsledky schváleny dle IS

OSM A 15. kolo schválena dohrávka Stříbrnice-Kostelany 0:4

OP Hluk B – 50,– Kč nedostatky v zápisu, HR se předává KR

OP Prakšice-Topolná – 100,– Kč – nesplnění rozhodnutí STK, nepředloží-li oddíly NT do 2.5.2018 dohodu, nařídí STK termín utkání pátek 1. 6. 2018 od 17:30 hod.

  • Schválené termínové změny:
Soutěž Č. U. Domácí   Hosté Termín
OS – B 31704 Mařatice Boršice u Bl 15.06.18 18:00
OS – C 41901 Korytná Orel Uh. Brod Pá 18:15 obr.poř. Uh.Brod
OP – D 52005 Jalubí Břestek 08.05.18 17:00
OP – Ž 61201 Velehrad Osvětimany So 13:00
OP – Ž 61705 Mistřice Bánov Ne 14:30
OS – ŽMA 71801 Boršice Březolupy Ne 13:00
OS – ŽMA 71904 Mařatice Nedachlebice Ne 10:00
OP-PS 92001 FC Slovácko kluci Dolní Němčí 10.05.18 16:30
OP-PS 92004 FC Slovácko dívky Nivnice 16.05.18 17:00
OP-PM 102001 FC Slovácko kluci Dolní Němčí 10.05.18 16:30
OP-PM 102004 FC Slovácko dívky Nivnice 16.05.18 17:00
OS-PA 111502 Kostelany Tupesy Ne 13:00
OS-PC 131905 Havřice Záhorovice So 11:00
  • Neschválené termínové změny:
Soutěž Č.U. Domácí   Hosté Termín Poznámka
OP 12301 Bílovice Vlčnov Pá 17:00 nutný souhlas soupeře
OP 12401 Vlčnov Polešovice Pá 16:30 nutný souhlas soupeře
OP – Ž 60103 O. N. Ves Bílovice 08.05.18 14:00 nutný souhlas soupeře
OP – Ž 60206 Osvětimany Bánov 03.05.18 17:00 nutný souhlas soupeře
OS-PB 121801 Bílovice Topolná Pá 17:00 nutný souhlas soupeře
OP 11407 Prakšice Topolná dohoda do 2.5.18 nahlásit nový termín
OP – Ž 60202 Topolná Nivnice dohrávka podzim nahlásit nový termín
OS – ŽMA 71301 Mařatice Boršice dohrávka podzim nahlásit nový termín
OS-PC 131207 Havřice Orel Uh. Brod B opakování MU nahlásit nový termín

2. Zprávy KM

KM schválila výsledky dle IS

Semifinále poháru žáků:
Bojkovice “B” (Pitín) – Hradčovice – 8. 5. 2018 od 14:00 hod.

Uh. Ostroh – Jalubí utkání bude sehráno do 15. 5. 2018

Termínové změny zadané do IS na poslední chvíli, tj. v Pá, So před víkendovým utkáním, je třeba oznámit informaci i telefonicky ing. Travencovi 603833744, aby bylo zahájení ZoU změněno.

KM děkuje oddílům, které umožnily svým hráčům vzorně reprezentovat OFS UH na závěrečném turnaji MTTM. Zvláštní poděkování patří hráčům kategorie U12(2006). I přes zaváhání v jarní části se stali celkovými vítězi a postoupili na turnaj krajských vítězů, který se uskuteční v Hluku dne 9 -10. 5. 2018.

KM zároveň vyslovuje spokojenost s výkony delegovaných rozhodčích Hříbka, Martináka J. a Večeři, kteří se svého úkolu velmi dobře zhostili.

Do turnaje Moravského finále okresních výběrů U12 (2006) které se uskuteční  9.5. – 10.5. 2018 v Hluku jsou nominováni tito hráči:

Nominace (U12) 2006:

1.      František Bačák – St. Město

2.      Ondřej Zelený – St. Město

3.      Filip Mach – St. Město

4.      Jakub Hájek – St. Město

5.      Jindřich Trvaj – St. Město

6.      Sebastian Habanik – Bojkovice

7.      Jakub Šobáň – Uherský Brod

8.      Patrik Mahdal – Uherský Brod

9.      Petr Meindlschmid – Uherský Brod

10.  Adam Koníček – Hluk

11.  Martin Nemrava – Hluk

12.  Robin Kolaja – Nivnice

13.  Markéta Jančářová – Újezdec

14.   Petr Vlachynský – Kunovice

15.  Matěj Pancik – Hluk

16.  Aleš Karlík – Prakšice

Sraz všech nominovaných v Hluku bude zveřejněn v příští úřední zprávě. Případnou omluvu z důvodu nemoci či zranění okamžitě hlaste na: Zlínský Aleš – 777 055 068, Franěk Pavel – 731 576 761.

3. Zprávy TMK

Upozornění pro oddíly:

Povinnost klubu mít kvalifikované trenéry s licencí C a vyšší u družstva mužů a dorostu. Trenér i hrající musí být uveden v Zápise o utkání. V případě nedodržení – poř. pokuta čl. 14 / Tab 2

TMK žádá uvedené oddíly, aby zaslaly na OFS naskenované trenérské průkazy

NEZDENICE – Vystrčil Jiří

POPOVICE – Mimránek Lukáš

KOMŇA – Straka Pavol, Krpálek Ladislav

PITÍN – Spáčil Zdeněk

BABICE – Harásek Michal, Horníček Emil

4. Zprávy DK

Č.j. Příjmení a jméno ID Klub Soutěž Provinění Trest
142 Abrhám František 88031751 Podolí OS – B ČK zmaření zjevné brankové příležitosti Zákaz činnosti na 1 SU -150,00 Kč
143 Janík Zdeněk 81060102 Polešovice OP ČK zmaření zjevné brankové příležitosti Zákaz činnosti na 1 SU -150,00 Kč
144 Flaser Bronislav 95060769 Drslavice B OS – B Vyloučen po 2ŽK Zákaz činnosti na 1 SU -150,00 Kč
145 Miškář Josef 88121386 Březová     Žádosti o prominutí trestu se vyhovuje s podmínkou do 5.6.2018 -150,00 Kč
146 Vávra Jiří 84011446 Traplice     Žádosti o prominutí trestu se vyhovuje s podmínkou do 5.6.2018 -150,00 Kč
147 Prekop Dalibor 86050702 Mařatice     Žádosti o prominutí trestu se vyhovuje s podmínkou do 5.6.2018 -150,00 Kč
148 Koryčánek Vlastimil 84071004 Kostelany     Žádosti o prominutí trestu se vyhovuje s podmínkou do 5.6.2018 -150,00 Kč
149 Kolinský Tomáš 89030556 Traplice     Žádosti o prominutí trestu se vyhovuje od 30.4.2018 s podmínkou do 5.6.2018 -150,00 Kč