Úřední zpráva č. 12

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště č. 12 ze dne 28. září 2018

  1. Zprávy ze sekretariátu a HK

a) HK upozorňuje oddíly na provedení kontroly dobropisů (vrácení úhrady nákladů za rozhodčí a delegáty za I. pol. 2018). Prostředky některých FK byly vráceny bankou zpět na FAČR, především pro chybné číslo účtu v IS.

b) HK upozorňuje FK, kterým Servisní centrum sportu vede účetnictví, aby doručily podklady za I. pol. 2018 ke zpracování. Podrobnější informace na adrese: satkova.jana@seznam.cz

2. Zprávy z STK

STK schválila výsledky 8. kola OP, OS – A, B, C a OP-D

OS – A

20803

Kostelany

Košíky

Nepotvrzen ZoU

200

H

STK upozorňuje oddíly na povinnost odehrát rozlosovaná utkání podzimu v termínu do 30.11.2018

  • Schválené termínové změny:
Soutěž Č. U. Domácí   Hosté Termín
OS – C 40102 Záhorovice Bojkovice B – Pitín So ÚZM
OS – C 41002 Bystřice pL Orel Uh. Brod ÚZM obr.poř. Orel UB
OP – D 51001 Zlechov Buchlovice So 13:00
OP – D 51004 Březolupy Babice So 13:00 Bílovice
OP – D 51101 Uh. Ostroh Zlechov So ÚZD
OS – ŽMA 70207 Jalubí Kostelany 04.10.18 16:30
OS – ŽMA 70907 Boršice Polešovice 07.10.18 10:00
OS – ŽMB 80202 Rudice Orel Uh. Brod Čt 16:30
OS – ŽMB 81001 Havřice Újezdec Čt 17:00
OS – ŽMB 81006 Bojkovice B (Pitín) Orel Uh. Brod Út 16:30 Pitín
OP-PS 90202 Uh. Ostroh Strání So 14:00
OP-PS 90902 Strání Ostr. Lhota Po 17:00
OP-PM 100202 Uh. Ostroh Strání So 13:00
OP-PM 100902 Strání Ostr. Lhota Po 17:00
OS-PC 130202 Rudice Bystřice pL 09.10.18 17:00
OS-PC 130904 Rudice Šumice 28.09.18 16:00
Pohár žáků 1 Boršice/Ořechov Břestek/Velehrad 04.10.18 16:30
  • Neschválené změny – nutný souhlas soupeře:
Soutěž Č.U. Domácí   Hosté Termín
OP 10903 O. N. Ves Bílovice So ÚZM
OS – B 31103 Popovice Mistřice 28.10.18 14:30
OS-PB 121001 Havřice Staré Město U10 Po 16:30

3. Zprávy z KM

KM schválila výsledky dle IS.
KM děkuje všem oddílům, které nominovaly své hráče na Meziokresní turnaj talentované mládeže.

4. Zprávy z DK

Č.j. Příjmení a jméno ID Klub Soutěž Trest
52 Válek Adam 91021851 Topolná OP Zákaz činnosti na 1 SU 150,00 Kč
53 Kamočai Lukáš 92050369 Topolná OP Zákaz činnosti na 3 SU 150,00 Kč
54 Hruška Lukáš 94080432 Jankovice OP Zákaz činnosti na 3 SU 150,00 Kč
55 Zámečník Michael 94011663 Korytná OS – C Zákaz činnosti na 1 SU 150,00 Kč
56 Birás Andrej 83080334 Komňa OS – C Zákaz činnosti na 5 SU 150,00 Kč
57 Peprník Martin 95031757 Stříbrnice OS -A Zákaz činnosti na 1 SU 150,00 Kč
58 Štefka Petr 82031265 Traplice   Žádosti o prominutí trestu se nevyhovuje 150,00 Kč
59 Londýn Martin 90080535 Bystřice p.L.   Žádosti o prominutí trestu se nevyhovuje 150,00 Kč

5. Zprávy z TMK

Informace o školení a doškolení trenérů licence C

Všechny kurzy ŠKOLENÍ LICENCE C (Zlín, Vsetín, Uherské Hradiště, Kroměříž) jsou vypsány na https://app.coachmanager.cz/registrace-kurzu?region=Zl%C3%ADnsk%C3%BD+kraj .

Vypsáno je i doškolení licence C (pro  všechny naše okresy) a doškolení UEFA licence B na https://app.coachmanager.cz/registrace-kurzu?region=Zl%C3%ADnsk%C3%BD+kraj .

Postup přihlášení je následující:

  • Trenér se přes odkaz nebo na stránkách www.fotbal.cz přihlásí do kurzu, který se jej týká či o který má zájem
  • Řádně vyplní elektronickou přihlášku a odešle
  • Přijde mu potvrzovací email na adresu, kterou uvedl v přihlášce (musí potvrdit)
  • Následně mu na uvedený email přijde faktura k zaplacení poplatku na kurz, na který se přihlásil
  • Neprodleně by měl zaplatit, aby se spárovala platba se jménem
  • Poté se řídí pokyny uvedených ke kurzu, na který se přihlásil
  • Kontakt: Zapletal Petr 605 251 704, E-mail: zapletal@fotbal.cz

Doškolení – platí i pro trenéry, kteří mají propadlou licenci již dříve a chtějí si ji obnovit a jsou vedeni v databázi trenérů OFS Uh. Hradiště nebo FAČR. Školení – platí pro nové zájemce i ty, kteří doposud trénují na výjimku.

Trenéři kterým končí licence ,,C” k 31.12.2018:

Baný Jaroslav, Bartek Radomír, Bruštík Pavel, Brzica Filip, Buriánek Radek, Cebula Zdenek, Daněk Jiří, Daněk Michal, David Richard, Dufková Martina, Fantura Tomáš, Foukal Radek, Franěk František, Fruhauf Zdeněk, Gazdík Jan, Haša Petr, Havlík Václav, Havlík Josef, Hrabalík Aleš, Hrotek Richard, Chytil Robin, Jančík Martin, Janíček Josef, Janiga Radek, Jurčeka Luděk, Kaňovský Marek, Kaštánek Vítězslav, Kobzinek Miroslav, Kováč Ondřej, Králík Michal, Kroupa Milan, Kudela Marek, Kukla František, Kurtanský Radek, Laga Petr, Lancůch Igor, Loutocký Luděk, Mahdal Rostislav, Machynka Michal, Mančík Miroslav, Martiš Tomáš, Matějíčková Jana, Matoušek Ondřej, Minařík Tomáš, Miroš Jan, Mlýnek Miroslav, Mrkva Jakub, Němeček Pavel, Nevařil Petr, Nikl Radomír, Ondřej Petr, Opletal Jan, Panák Dušan, Pavlis Ivan, Pekárek Radek, Petrka Lumír, Podešť Josef, Slavíček Petr, Sopůšek Roman, Soustružník Milan, Struhařík Lukáš, Stružka Roman, Ševčík Ivo, Šmíd Libor, Šolar Libor, Šťastný Tomáš, Šturma Zdeněk, Šupa Pavel, Ťok Tomáš, Tóth Pavel, Trávník Miroslav, Tureček Petr, Vanda Jaroslav, Vlk Ondřej, Vrága Václav, Vyoral Radek, Zámečník Václav, Zich Lukáš, Zlámal Josef.

  • Dále trenéři, jimž licence „C” skončila již dříve a mají zájem si ji obnovit: Mimránek Lukáš, Mahdalík Jan, Valeš Petr, Burián Marek.