Úřední zpráva č. 16

Úřední zpráva OFS UH č. 16 ze dne 26. října 2018

1. Zprávy z STK

STK schválila výsledky 12. kola OP, 1. kola OS – A, B, C a OP-D včetně dohrávek.

Soutěž č.u. Domácí   Hosté STK D/H
OS – A 20102 Jalubí Vážany pro DK: 3:0 kont. za hlášené nedostavení se k SU H
  • Schválené termínové změny:
Soutěž Č. U. Domácí   Hosté Termín
OP 10105 Ostr. Lhota Nezdenice So ÚZM
OP 11307 Strání B Březová ÚZM
OS – A 20104 Stříbrnice Kudlovice 27.10.18 14:00
OP – D 50102 Hradčovice Buchlovice 17.11.18 12:30
OS – ŽMA 71206 Ořechov Babice 29.10.18 15:30
OS – ŽMA 71306 Polešovice Kostelany Ne 12:00
OS – ŽMB 80201 Havřice Popovice 04.11.18 14:00
OS – ŽMB 80205 Újezdec Záhorovice So 10:00
OP-PS 90205 Kunovice Mařatice Pá 16:00
OP-PM 100205 Kunovice Mařatice Pá 16:00
OS-PB 120203 Jarošov Drslavice So 12:30 Drslavice
OS-PC 130205 Boršice u Bl Záhorovice So 12:30

STK předložila VV OFS UH návrh Termínové listiny OFS UH – jaro 2019.

2. Zprávy z KM
KM schválila výsledky dle IS

3. Zprávy z DK

Č.j. Příjmení a jméno ID Klub Soutěž Trest
90 Zámečník Josef 95100880 Horní Němčí OP Zákaz činnosti na 1 SU -150,00 Kč  
91 Gerža Michal 20518 Zlechov OP – D Zákaz činnosti na 2 SU, vykonané již 22.9.2018 a 13.10.2018 -100,00 Kč  
92   Jalubí – Vážany OS – A Kontumace ve prospěch domácích 3:0 a peněžitá pokuta 1000,- Kč -150,00 Kč  
93 Breznický Robin 93060761 Starý Hrozenkov OS – C 4 ŽK pokuta 200 Kč -150,00 Kč
94 Zámečník Josef 95100880 Horní Němčí OP 4 ŽK pokuta 200 Kč -150,00 Kč
95 Malík Tomáš 88042077 Horní Němčí OP 4 ŽK pokuta 200 Kč -150,00 Kč
96 Dujka Jan 89121176 Polešovice OP 4 ŽK pokuta 200 Kč -150,00 Kč

4. Zprávy z TMK

Opětovně je spuštěn projekt LÉTACÍ TRENÉŘI, kdy s kolegy zajíždíme do klubů mající mládež a podáváme pomocnou ruku trenérům pracující s přípravkovou či žákovskou kategorií. Kontakt: Zapletal Petr 605 251 704, E-mail: zapletal@fotbal.cz

Informace o školení a doškolení trenérů licence C

Všechny kurzy ŠKOLENÍ LICENCE C (Zlín, Vsetín, Uherské Hradiště, Kroměříž) jsou vypsány na https://app.coachmanager.cz/registrace-kurzu?region=Zl%C3%ADnsk%C3%BD+kraj .

Vypsáno je i doškolení licence C (pro  všechny naše okresy) a doškolení UEFA licence B na https://app.coachmanager.cz/registrace-kurzu?region=Zl%C3%ADnsk%C3%BD+kraj .

Postup přihlášení je následující:

  • Trenér se přes odkaz nebo na stránkách www.fotbal.cz přihlásí do kurzu, který se jej týká či o který má zájem
  • Řádně vyplní elektronickou přihlášku a odešle
  • Přijde mu potvrzovací email na adresu, kterou uvedl v přihlášce (musí potvrdit)
  • Následně mu na uvedený email přijde faktura k zaplacení poplatku na kurz, na který se přihlásil
  • Neprodleně by měl zaplatit, aby se spárovala platba se jménem
  • Poté se řídí pokyny uvedených ke kurzu, na který se přihlásil
  • Kontakt: Zapletal Petr 605 251 704, E-mail: zapletal@fotbal.cz

Doškolení – platí i pro trenéry, kteří mají propadlou licenci již dříve a chtějí si ji obnovit a jsou vedeni v databázi trenérů OFS Uh. Hradiště nebo FAČR. Školení – platí pro nové zájemce i ty, kteří doposud trénují na výjimku.

Trenéři kterým končí licence,,C” k 31. 12. 2018:

Baný Jaroslav, Bartek Radomír, Bruštík Pavel, Brzica Filip, Buriánek Radek, Cebula Zdenek, Daněk Jiří, Daněk Michal, David Richard, Dufková Martina, Fantura Tomáš, Foukal Radek, Franěk František, Fruhauf Zdeněk, Gazdík Jan, Haša Petr, Havlík Václav, Havlík Josef, Hrabalík Aleš, Hrotek Richard, Chytil Robin, Jančík Martin, Janíček Josef, Janiga Radek, Jurčeka Luděk, Kaňovský Marek, Kaštánek Vítězslav, Kobzinek Miroslav, Kováč Ondřej, Králík Michal, Kroupa Milan, Kudela Marek, Kukla František, Kurtanský Radek, Laga Petr, Lancůch Igor, Loutocký Luděk, Mahdal Rostislav, Machynka Michal, Mančík Miroslav, Martiš Tomáš, Matějíčková Jana, Matoušek Ondřej, Minařík Tomáš, Miroš Jan, Mlýnek Miroslav, Mrkva Jakub, Němeček Pavel, Nevařil Petr, Nikl Radomír, Ondřej Petr, Opletal Jan, Panák Dušan, Pavlis Ivan, Pekárek Radek, Petrka Lumír, Podešť Josef, Slavíček Petr, Sopůšek Roman, Soustružník Milan, Struhařík Lukáš, Stružka Roman, Ševčík Ivo,. Šmíd Libor, Šolar Libor, Šťastný Tomáš, Šturma Zdeněk, Šupa Pavel, Ťok Tomáš, Tóth Pavel, Trávník Miroslav, Tureček Petr, Vanda Jaroslav, Vlk Ondřej, Vrága Václav, Vyoral Radek, Zámečník Václav, Zich Lukáš, Zlámal Josef.

Dále trenéři, jimž licence „C” skončila již dříve a mají zájem si ji obnovit: Mimránek Lukáš, Mahdalík Jan, Valeš Petr, Burián Marek.