Úřední zpráva č. 16
Úřední zpráva OFS UH č. 16 ze dne 26. října 2018
1. Zprávy z STK
STK schválila výsledky 12. kola OP, 1. kola OS – A, B, C a OP-D včetně dohrávek.
Soutěž | č.u. | Domácí | Hosté | STK | D/H | |
OS – A | 20102 | Jalubí | – | Vážany | pro DK: 3:0 kont. za hlášené nedostavení se k SU | H |
- Schválené termínové změny:
Soutěž | Č. U. | Domácí | Hosté | Termín | |
OP | 10105 | Ostr. Lhota | – | Nezdenice | So ÚZM |
OP | 11307 | Strání B | – | Březová | ÚZM |
OS – A | 20104 | Stříbrnice | – | Kudlovice | 27.10.18 14:00 |
OP – D | 50102 | Hradčovice | – | Buchlovice | 17.11.18 12:30 |
OS – ŽMA | 71206 | Ořechov | – | Babice | 29.10.18 15:30 |
OS – ŽMA | 71306 | Polešovice | – | Kostelany | Ne 12:00 |
OS – ŽMB | 80201 | Havřice | – | Popovice | 04.11.18 14:00 |
OS – ŽMB | 80205 | Újezdec | – | Záhorovice | So 10:00 |
OP-PS | 90205 | Kunovice | – | Mařatice | Pá 16:00 |
OP-PM | 100205 | Kunovice | – | Mařatice | Pá 16:00 |
OS-PB | 120203 | Jarošov | – | Drslavice | So 12:30 Drslavice |
OS-PC | 130205 | Boršice u Bl | – | Záhorovice | So 12:30 |
STK předložila VV OFS UH návrh Termínové listiny OFS UH – jaro 2019.
2. Zprávy z KM
KM schválila výsledky dle IS
3. Zprávy z DK
Č.j. | Příjmení a jméno | ID | Klub | Soutěž | Trest | Kč | |
90 | Zámečník Josef | 95100880 | Horní Němčí | OP | Zákaz činnosti na 1 SU | -150,00 Kč | |
91 | Gerža Michal | 20518 | Zlechov | OP – D | Zákaz činnosti na 2 SU, vykonané již 22.9.2018 a 13.10.2018 | -100,00 Kč | |
92 | Jalubí – | Vážany | OS – A | Kontumace ve prospěch domácích 3:0 a peněžitá pokuta 1000,- Kč | -150,00 Kč | ||
93 | Breznický Robin | 93060761 | Starý Hrozenkov | OS – C | 4 ŽK | pokuta 200 Kč | -150,00 Kč |
94 | Zámečník Josef | 95100880 | Horní Němčí | OP | 4 ŽK | pokuta 200 Kč | -150,00 Kč |
95 | Malík Tomáš | 88042077 | Horní Němčí | OP | 4 ŽK | pokuta 200 Kč | -150,00 Kč |
96 | Dujka Jan | 89121176 | Polešovice | OP | 4 ŽK | pokuta 200 Kč | -150,00 Kč |
4. Zprávy z TMK
Opětovně je spuštěn projekt LÉTACÍ TRENÉŘI, kdy s kolegy zajíždíme do klubů mající mládež a podáváme pomocnou ruku trenérům pracující s přípravkovou či žákovskou kategorií. Kontakt: Zapletal Petr 605 251 704, E-mail: zapletal@fotbal.cz
Informace o školení a doškolení trenérů licence C
Všechny kurzy ŠKOLENÍ LICENCE C (Zlín, Vsetín, Uherské Hradiště, Kroměříž) jsou vypsány na https://app.coachmanager.cz/registrace-kurzu?region=Zl%C3%ADnsk%C3%BD+kraj .
Vypsáno je i doškolení licence C (pro všechny naše okresy) a doškolení UEFA licence B na https://app.coachmanager.cz/registrace-kurzu?region=Zl%C3%ADnsk%C3%BD+kraj .
Postup přihlášení je následující:
- Trenér se přes odkaz nebo na stránkách www.fotbal.cz přihlásí do kurzu, který se jej týká či o který má zájem
- Řádně vyplní elektronickou přihlášku a odešle
- Přijde mu potvrzovací email na adresu, kterou uvedl v přihlášce (musí potvrdit)
- Následně mu na uvedený email přijde faktura k zaplacení poplatku na kurz, na který se přihlásil
- Neprodleně by měl zaplatit, aby se spárovala platba se jménem
- Poté se řídí pokyny uvedených ke kurzu, na který se přihlásil
- Kontakt: Zapletal Petr 605 251 704, E-mail: zapletal@fotbal.cz
Doškolení – platí i pro trenéry, kteří mají propadlou licenci již dříve a chtějí si ji obnovit a jsou vedeni v databázi trenérů OFS Uh. Hradiště nebo FAČR. Školení – platí pro nové zájemce i ty, kteří doposud trénují na výjimku.
Trenéři kterým končí licence,,C“ k 31. 12. 2018:
Baný Jaroslav, Bartek Radomír, Bruštík Pavel, Brzica Filip, Buriánek Radek, Cebula Zdenek, Daněk Jiří, Daněk Michal, David Richard, Dufková Martina, Fantura Tomáš, Foukal Radek, Franěk František, Fruhauf Zdeněk, Gazdík Jan, Haša Petr, Havlík Václav, Havlík Josef, Hrabalík Aleš, Hrotek Richard, Chytil Robin, Jančík Martin, Janíček Josef, Janiga Radek, Jurčeka Luděk, Kaňovský Marek, Kaštánek Vítězslav, Kobzinek Miroslav, Kováč Ondřej, Králík Michal, Kroupa Milan, Kudela Marek, Kukla František, Kurtanský Radek, Laga Petr, Lancůch Igor, Loutocký Luděk, Mahdal Rostislav, Machynka Michal, Mančík Miroslav, Martiš Tomáš, Matějíčková Jana, Matoušek Ondřej, Minařík Tomáš, Miroš Jan, Mlýnek Miroslav, Mrkva Jakub, Němeček Pavel, Nevařil Petr, Nikl Radomír, Ondřej Petr, Opletal Jan, Panák Dušan, Pavlis Ivan, Pekárek Radek, Petrka Lumír, Podešť Josef, Slavíček Petr, Sopůšek Roman, Soustružník Milan, Struhařík Lukáš, Stružka Roman, Ševčík Ivo,. Šmíd Libor, Šolar Libor, Šťastný Tomáš, Šturma Zdeněk, Šupa Pavel, Ťok Tomáš, Tóth Pavel, Trávník Miroslav, Tureček Petr, Vanda Jaroslav, Vlk Ondřej, Vrága Václav, Vyoral Radek, Zámečník Václav, Zich Lukáš, Zlámal Josef.
Dále trenéři, jimž licence „C“ skončila již dříve a mají zájem si ji obnovit: Mimránek Lukáš, Mahdalík Jan, Valeš Petr, Burián Marek.