Úřední zpráva č. 22

Úřední zpráva OFS UH ze dne 6. ledna 2019

1. Zprávy KM

KM OFS spolu s Grassroots Trenéři Mládeže (GTM) připravila pro přípravky „NOVOROČNÍ HALOVÝ TURNAJ”

Cílem těchto akcí je uspořádat turnaj navíc pro nejtalentovanější děti z okresu a následný výběr hráčů pro budoucí reprezentaci OFS na turnajích pořádaných FAČR a KFS.

  • Dopolední turnaj – 28 účastníků
    Termín: neděle 13. 1. 2019
    Místo: Městská sportovní hala ve Starém Městě – Širůch

Sraz nominovaných: 8:15
– Informace k turnaji/ rozlosování turnaje/rozdělení do družstev 8:30 – 8:45
– Začátek turnaje 9:00
– Hráči si vezmou s sebou: kluci/dívky hrají ve svých věcech + obuv na hru (hala )!
– Brankáři kompletní výstroj
– aVšichni průkaz pojištěnce
– Konec turnaje cca11:30

Nominace:
O. N. Ves – Kyselák Lukáš, Omelka Štěpán (trenér Obal R.)
Prakšice – Hladiš Adam, Langer Jakub, Dlapa Tomáš (trenér Němeček P.)
St. Město – Huňka Michal, Vybíral Tomáš, Šmíd Darek (trenér Matoušek M.)
Jarošov – Bedroš Michal, Preclík Miroslav, Tureček Tomáš (trenér Prostiňák D.)
Strání B – Zimčák Adam B, Havlík Martin, Havlík Josef (trenér Toth P.)
Topolná – Horák Karel, Bernatík Filip, Gajdošík Stanislav (trenér Cahel D.)
Bílovice – Marecký Jakub, Kupec Radoslav (trenér Kaňovský M.)
Havřice – Škarha Filip, Miko Ondřej, Minařík Matyáš B (trenér Masařík .P)
Drslavice – Hruboš Šimon, Ficenc Dominik (trenér Chvíla Emanuel)
Březolupy – Mikel Šimon (trenér Burša V.)
Kostelany – Sitta Samuel, Šimík Martin, Sekera Jáchym (trenér Šimík David)

  • Odpolední turnaj – 33 účastníků
    Termín: neděle 13. 1. 2019
    Místo: Městská sportovní hala ve Starém Městě – Širůch

Sraz nominovaných ve 12:15 hod.
– Informace k turnaji/ rozlosování turnaje/rozdělení do družstev 12:30 – 12:45
– Začátek turnaje 13:00
– Hráči si vezmou s sebou: kluci/dívky hrají ve svých věcech + obuv na hru (hala)!
– Brankáři kompletní výstroj
– Všichni průkaz pojištěnce
– Konec turnaje cca v 16:00 hod.

Nominace: 
Vlčnov – Chaloupka David, Boček Marián, Boček David (trenér Koníček K.)
Boršice u Blatnice – Běhávková Sofie, Kučera Tobias, Mikeska David (trenér Nožička J.)
Suchá Loz – Kubiš Michal, Smetana Tobiáš, Hloušek Jindřich (trenér Slaběňák L.)
Újezdec – Berčík Matěj, Berčíková Adéla, Pospíšilová Lucie (trenér Mikulec T.)
Bojkovice B – Dostálek Michal, Řezníček Leoš, Jančář Jan (trenér Kúdela M.)
Bánov – Ryšánek Kryštof, Hnilička Tomáš, Beníček Vilém ( trenér Mojžíšek T. )
Orel Uh. Brod – Kunčík Jan, Dubská Klára, Kubáník David (trenér Moravanský T.)
Rudice – Vyoral Adam, Zůbek Daniel, Magyarics Sebastian Patrik (trenér Šopík M.)
Šumice – Zahálka Jan, Košiba Kryštof B/H, Kolínek Michal (trenér Helbich P.)
Záhorovice – Trunda Tomáš, Slováček Michal, Štěpánik Matěj (trenér Andrlík M.)
Slavkov – Hrbáč Matyáš, Tomala Tomáš, Knotek Antonín (trenér Švardala)
Bystřice p. Lop. – ?

Poznámka: Omluvu hlaste neprodleně – Machala Ondřej: mobil 605 287 499