Úřední zpráva č. 16
- právy sekretariátu
- Od 21.10.2021 je vypsána výzva „Můj klub“. Podrobnosti a informace naleznete na https://facr.fotbal.cz/vyzva-muj-klub-2022/a15058
- Zprávy STK
- Schválení výsledků
OP Jarošovský pivovar – výsledky 11. kola schváleny dle IS
OS A – výsledky 10. kola výsledky 10. kola schváleny dle IS
2021722A2A1003 Traplice-Mařatice – Traplice viz: Úřední deska: https://souteze.fotbal.cz/subjekty/subjekt/331#uredni-deska
OS B – výsledky 10. kola schváleny dle IS
OS C – výsledky 11. kola schváleny dle IS
2021722A2C1101 Žítková-Korytná – 0:3 kontumačně, Žítková se předává do disciplinárního řízení
OP D – výsledky 9. kola schváleny dle IS
- TL pro jarní část soutěží bude navazovat na TL KFS, start soutěží se předpokládá 27.3.2022
- Aktuální znění hygienicko-epidemiologických opatření pro pořádání amatérských soutěží FAČR je k dispozici na: cz
- Schválené termínové změny
Soutěž |
Zápas |
Domácí |
|
Hosté |
Nový termín |
|
OPŹ-mladší |
F1A0201 |
Orel Uherský Brod |
: |
Újezdec |
21.10.2021 16:30 |
|
OSŽ-A |
E2A0702 |
O. N. Ves |
: |
Buchlovice |
26.10.2021 16:30 |
|
OSŽ-A |
E2A0703 |
Veselí n. M. (KEN) |
: |
Ořechov |
23.10.2021 10:00 |
|
OSP-C |
G2C0804 |
Bojkovice B/ Pitín |
: |
Prakšice |
15.10.2021 16:30 |
|
OSP-B |
G2B0805 |
Březolupy |
: |
Babice |
16.10.2021 9:30 |
|
OSP-A |
G2A0804 |
Nedakonice |
: |
Tupesy |
19.10.2021 16:30 |
|
OSP-A |
G2A0802 |
Buchlovice |
: |
Polešovice |
14.10.2021 16:30 |
|
OP – PSB |
G1B1003 |
Hradčovice |
: |
Dolní Němčí |
20.10.2021 16:00 |
|
OP – PMB |
H1B1003 |
Hradčovice |
: |
Dolní Němčí |
20.10.2021 16:00 |
|
OSŽ-C |
E2C0803 |
Hradčovice |
: |
Nivnice |
13.10.2021 16:00 |
|
OP |
A1A1306 |
Kněžpole |
: |
FC Slovácko C |
06.11.2021 13:30 |
|
OSŽ-B |
E2B0404 |
Topolná |
: |
Březolupy |
31.10.2021 11:00 |
|
- Neschválené termínové změny
OP |
A1A1306 |
Kněžpole |
: |
FC Slovácko C |
06.11.2021 13:30 |
nutný souhlas |
- VV OFS společně s komisi mládeže OFS vytvořili projekt okresní fotbalové reprezentace U 19 v kategorii dorostu. Do širší nominace byli nominováni tito hráči
- Bruštík Denis – 2005 Březová, Štěpaník Adam – 2005 Záhorovice, Dvouletý Ondřej – 2003 Nedakonice, Král Tadeáš – 2004 Nedakonice, Markus Lukáš – 2005 Bílovice, Lukášík Ondřej – 2005 Bílovice, Hoferek Tomáš – 2004 Březolupy, Šmíd Patrik – 2005 Březolupy, Hejda Dominik – 2003 Sušice, Polášek Ondřej – 2004 Mistřice, Jelínek Šimon – 2003 Velehrad, Dleštík Tomáš – 2003 Traplice, Obdržálek Roman – 2003 Traplice, Hábl Martin – 2004 Částkov, Chmelař Lukáš – Polešovice, Havrda Dominik – Polešovice, Gabriel Petr – Babice, Ferovič Ondřej – Babice, Paška Vojtěch – Babice, Pšurný Matěj – 2004 Uherský Ostroh, Burián Adam – 2003 Uherský Ostroh, Burián Tomáš -2003 Uherský Ostroh, Petráš Dalibor – 2005 Uherský Ostroh, Šidlo Jonáš – 2005 Šumice, Ondřej Koktavý – 2006 Šumice, Miroslav Koktavý -2003 Šumice, Vojtěch Šrámek – 2004 Hradčovice, Libor Chovánek- 2003 Hradčovice, Pavel Řihák -2003 Hradčovice, Pavel Borák – 2003 Bánov, Denis Brnka – 2005 Bánov, Ondřej Daněk -2005 Bánov, Tomáš Zálešák – 2006 Mařatice, Kolář Michal – 2004 Jalubí, Dobiáš Petr- 2003 Jalubí, Jurák Pavel – 2004 Jalubí, Měšťánek Erik – 2003 Polešovice, Nejezchleba Filip – 2003 Polešovice
Tréninkový kemp se uskuteční v Uherském Hradišti dne 26.10. 2021 od 16:30 na Městském stadioně 1.FC Slovácko na umělé trávě za tribunou Nominovaní hráči si vezmou tréninkové oblečeni a vlastní míč.
Více informaci u manažera projektu Aleše Zlínského 777055068, případně Pavla Fraňka 731576761.
- Zprávy KM
- Schválení výsledků:
OSŽ A – výsledky odehraných zápasů 7. kola schváleny dle IS
OSŽ B – výsledky odehraných zápasů 7. kola schváleny dle IS
OSŽ C – výsledky odehraných zápasů 7. kola schváleny dle IS
OP Ž ml. – výsledky odehraných zápasů 7. kola schváleny dle IS
Přípravka – byla provedena kontrola ZoU u odehraných utkání.
Pořádková pokuta – nedostatky v ZoU dle RS čl.15
OP-PSA Mařatice-Hluk oba 50,-Kč, St.Město-Slov.dívky oba 50,-Kč
OP-PMA Mařatice-Hluk oba 50,- Kč, St.Město-Slov dívky oba 50,- Kč
OP-PSB Strání-Hradčovice oba 50 Kč
OP-PMB Strání-Hradčovice oba 50,-Kč
OS-PA Polešovice-Kostelany oba 50,- Kč
OS-PB Huštěnovice-Topolná oba 50, Kč
- Zprávy TMK
- Doškolení trenérů licencí C a B proběhne 13. listopadu 2021 v Otrokovicích. Týká se všech, kterým končila licence k datu 31.12.2020, případně skončí k 31.12.2021.
Pozvánka doškolení licence C zde
Pozvánka doškolení licence B zde
Registrace přes výše uvedené odkazy
- Zprávy DK
- Rozhodnutí DK je uvedeno na: https://souteze.fotbal.cz/subjekty/subjekt/331#uredni-deska