Okresní přebor muži – 4. kolo |
1041 |
Nezdenice-O. Lhota |
1:1 |
(0:1)Gabrhel – Štengerich |
1042 |
Zlámanec-Hluk B |
3:4 |
(1:2)Šurmánek 2, Damborský – Bachánek, Tinka, Hrdina , vlastní |
1043 |
Slovácko C-D. Němčí B |
4:4 |
(4:0)Zemánek, Huráb, Vašek, David – Škařupa 3, Světinský |
1044 |
Traplice-Bílovice |
3:3 |
(2:1)Čevela, Růžička, Gerši – Zimčík, Pa.Kováč, Bernatík |
1045 |
Kudlovice-Drslavice A |
4:4 |
(0:2)Turoň, Benedikt, Koutník, vlastní – Vystrčil 2, Mikulec 2 |
1046 |
Košíky-Slavkov |
1:1 |
(0:0)Poháněl – Jankůj |
1047 |
Jarošov-Šumice |
2:2 |
(2:1)Šipka, Staroba – Kelíšek, Kaňovský |
Okresní soutěž muži sk.A – 4. kolo |
2041 |
Nedakonice B-Částkov |
1:4 |
(0:3) nehl. |
2042 |
Kněžpole-Vážany |
2:1 |
(1:1)Uhlíř, T.Flíbort – Krys |
2043 |
Topolná-Tupesy |
2:3 |
(0:1)M.Foltýn, Válek – Bergauer, Madziak, Vávra |
2044 |
Uh. Ostroh A-Huštěnovice |
5:1 |
(2:1)Pavlas 2, F.Kovařík, Lopata, Šišpera – M.Střítecký |
2045 |
Polešovice-Mařatice |
3:3 |
(2:2)Černoch 2, Dvouletý – Zbořil, Šenk, Širůčka |
2046 |
Kostelany-Mistřice |
4:3 |
(0:1)Ju.Mojžíš 2, Jo.Mojžíš, R.Dvouletý – I.Engler, Huňka, Červinka |
Okresní soutěž muži sk.B – 4. kolo |
3041 |
Popovice-Strání B |
1:5 |
(0:3)Šácha – Žajgla 2, J.Popelka, Grebík, vlastní |
3042 |
Bánov-Boršice u Bl. |
2:0 |
(1:0)Lux, Vaňhara |
3043 |
Komňa-H. Němčí |
4:1 |
(1:0)Prchlík 3, Kala – Holboj |
3044 |
Pitín-Březová |
3:3 |
(2:2)Domorád, Lukáš, Kavka – Majer 2, Bartoš |
3045 |
S. Loz-Orel Uh. Brod |
1:3 |
(0:3)Vítek – Josefík, Gášek, Konrád |
3046 |
St. Hrozenkov-Záhorovice |
1:0 |
(1:0)T.Antal |
Základní třída sk.A – 4. kolo |
4041 |
Uh. Ostroh B-Jankovice |
2:5 |
(1:1)Petřík 2 – V.Silný 2, Šilc, Dostál, Janoušek |
4042 |
Jalubí B-Velehrad |
0:3 |
(0:1)Hložný, Trňák, M.Novák |
4043 |
Stříbrnice-Podolí |
7:1 |
(4:1)Holomčík 3, Pondělek, Krsička, Hlaváček, R.Dvouletý – Tvrdoň |
4044 |
Tučapy-Babice |
4:3 |
(2:3)Plevák 2, Gola, P.Hrančík – Horsák 3 |
Základní třída sk.B – 4. kolo |
5041 |
Korytná-Žítková |
2:5 |
(0:3)Matucha, Kadlčík – Bulko, Pollak, Biras, Janků, Hargaš |
5042 |
Drslavice B-Vlčnov B |
3:0 |
(0:0)Vidrman, Máčala, Kočica |
5043 |
Přečkovice-Rudice |
7:1 |
(2:0)Kuchař 2, J.Šidlo, T.Šidlo, Kaniok, Slánský, Jelínek – Jurásek |
5044 |
Bystřice p/L-Hradčovice |
0:1 |
(0:0)M.Pochylý |
Okresní přebor dorost sk.A – 4. kolo |
6041 |
Buchlovice-Bílovice |
0:3 |
(:)J.Bartoš, J.Matějík, M.Hrňa |
6042 |
O. N. Ves-O. Lhota |
4:1 |
(1:0)Ťok 2, Lopata, Kumbár – Pavlas |
6043 |
SK Zlechov-Nedakonice |
3:1 |
(2:0)R.Mikula, J.Chromek, M.Velcr – M.Bartoš |
6044 |
Jarošov-Mistřice |
17:3 |
(8:2)Šipka 7, Gajdošík 4, Stojaspal 4, M.Jančík, Mikulec – Veselý 3 |
Okresní přebor dorost sk.B – 4. kolo |
7041 |
Korytná-Havřice |
1:5 |
(1:3)Vacula – Vráblík 3, Vida, Kreisl |
7042 |
Neobsazeno-Prakšice |
: |
(:) |
7043 |
Vlčnov-ČSK Uh. Brod B |
0:3 |
(0:2)Lekeš 2, Michalec |
7044 |
Bánov-Podolí |
3:1 |
(0:0)M.Beníček, Mahdal, J.Beníček – R.Matuštík |
7045 |
Hradčovice-Šumice |
0:5 |
(0:3)V.Ondřej 2, M.Mach 2, V.Valášek |
Okresní přebor žáci – 4. kolo |
8041 |
Uh. Ostroh-Osvětimany |
1:8 |
(0:5)Novotný – Čevelík3, Vašek, Trlida, Klát, Rajsigl, Knápek |
8042 |
Bánov-Újezdec |
0:17 |
(0:4)Lekeš 6, Dvořák 3, L.Bachůrek 2, T.Kelíšek 2, Vaškovič 2, Srník, Kundrata |
8043 |
Topolná-Nivnice |
1:4 |
(1:1)Holomek – J.Mahdal, Petřivalský, Fojtík, Soukeník |
8044 |
Prakšice-O. N. Ves |
2:1 |
(1:1)Řezníček 2 – Ondračka |
8045 |
Jarošov-Šumice |
1:1 |
(1:0)Běťák – C.Dvořák |
Okresní soutěž žáci – 4. kolo |
9041 |
Buchlovice-Havřice |
3:4 |
(1:2)Lukeštík 3 – Kubiš, Neděla, Bršlica, vlastní |
9042 |
Jalubí B-Velehrad |
7:3 |
(4:0)T.Kolář 3, Gajdošík, Loffelmann, P.Dobiáš, Racek – Bilka 2, Lancouch |
9043 |
Traplice-Neobsazeno |
: |
(:) |
9044 |
Mařatice-Neobsazeno |
: |
(:) |
9045 |
Sušice-Nedachlebice |
: |
(:)NT |
Okresní soutěž žáků M sk.A – 4. kolo |
10041 |
Ořechov-Březolupy |
: |
(:) |
10042 |
O. Lhota-Tupesy |
0:12 |
(0:4)Bánovský 4, Tomeček 3, S.Kula, Dostál, Mrkva, O.Kula, Šimoník |
10043 |
Kněžpole-Bílovice |
1:6 |
(1:3)M.Berčík – Kučík 3, Lukašík 3 |
10044 |
Babice-Podolí |
10:1 |
(5:1)Buřil 3, Ides 3, Matušová, Grebeníček, Simčák, Maňásek – Běhávka |
10045 |
Neobsazeno-Mistřice |
: |
(:) |
Okresní soutěž žáků M sk.B – 4. kolo |
11041 |
Vlčnov-Bystřice p/L |
10:2 |
(3:0)Kroupa 6, Kolek 2, Jurenčák, Hradílek – Čaňo 2 |
11042 |
Korytná-Orel Uh. Brod |
3:4 |
(3:2)Klon, Málek, Čagánek – Jančář, Kapsa, Fojtík, Krahula |
11043 |
ČSK Uh. Brod B-Březová |
7:2 |
(3:0)Hulín 4, Bartek, Chovanec, Hruboš – Panák, Janík |
11044 |
S. Loz-D. Němčí B |
0:7 |
(0:3)L.Zaduban 3, B.Křivda 2, J.Zámečník, M.Tureček |
11045 |
St. Hrozenkov-Hradčovice |
0:3 |
(0:1)R.Hlaváč 3 |
Okresní přebor přípravek starší – 4. kolo |
12041 |
Boršice-Vlčnov |
: |
(:) |
12042 |
St. Město-Hluk |
: |
(:) |
12043 |
FC Slovácko-D. Němčí |
11:6 |
(6:5)Hrazdilová 4, Horáková 2, Obadalová 2, Jonášová, Svatošová, Škrabalová – Hrbáč 2, Krhovský, Kolář, Uher, Zámečník |
12044 |
Buchlovice-Tupesy |
9:8 |
(6:5)Daňhel 3, Večeřa 3, Karásek 2, Kořínek – Kovařík 3, T.Chramcov 3, Tomeček, Dostál |
12045 |
Uh. Ostroh-Nivnice |
1:15 |
(0:12)Hýl – Straňák 12, Zálešák 96, Kozelek 5, Slinták, Šlapal |
12046 |
Polešovice-Spytihněv |
12:1 |
(5:0)Matyáš 4, Šantavý 2, Bačák 2, Gabriel, Bartošík, Solovský, Lapčík – Tabara |
12047 |
Strání-O. N. Ves |
4:8 |
(2:5)Macíček, Mikláš, Zetka, Zámečník – Jurčeka 4, Daněk, Lažek, Prchlík, Sucháň |
12024 |
FC Slovácko-Nivnice |
14:6 |
(:)Horáková 6, Ježková 4, Skřivánková 2, Svatošová, C.Škrabalová – Straňák 4, Kozelek, Zálešák |
12032 |
O. N. Ves-Polešovice |
21:0 |
(9:0)Prchlík 4, Kalný 3, Sucháň 3, Jurčeka 3, Jelének 2, Opravil 2, Lažek 2, Kupec 2 |
Okresní přebor přípravek mladší – 4. kolo |
14041 |
Boršice-Vlčnov |
: |
(:) |
14042 |
St. Město-Hluk |
: |
(:) |
14043 |
FC Slovácko-D. Němčí |
2:5 |
(1:2)Chromečková 2 – Vlk 4, Fibichr |
14044 |
Buchlovice-Tupesy |
1:16 |
(1:8)Vojáček – Dostál 5, Kunert 5, Martinák 4, Šmíd, Janoušek |
14045 |
Uh. Ostroh-Nivnice |
18:2 |
(8:1)Lekeš 8, Zdráhal 6, Burián 4 – nehl. |
14046 |
Polešovice-Spytihněv |
2:14 |
(1:9)Berka, Němec – Gabryš 6, Mitáček 2, Tabarka 3, Čevela 2, Malina |
14047 |
Strání-O. N. Ves |
15:4 |
(9:2)Benešík 5, Macíček 3, Mikláš 3, Popelka 3, Zámečník – Basovníková, Běhávka, Štefaník, Zálešák |
13024 |
FC Slovácko-Nivnice |
20:2 |
(:)Jančářová 6, Obadalová 4, Polášková 4, Pastyříková 3, Kopčilová 2 Čejková – Kovařík, Šlapal |
13032 |
O. N. Ves-Polešovice |
2:13 |
(1:7)Basovníková, Běhávka – Berka 6, Indruch 6, Šoustek |
Okresní soutěž přípravek sk.A – 4. kolo |
14041 |
FC Slovácko B-Březolupy |
15:5 |
(:)Vlachynská 4, Horáková 3, Hrazdilová 2, Svatošová 2, Škrabalová C. 2, Škrabalová K, Stašková – Hoferek 4, Duda |
14042 |
Kněžpole-Nedakonice |
13:3 |
(6:2)J.Berčík 5, Markus 3, Šimík 3, Lorenc 2, Řiháček – Schwartz, Dvouletý, Úlehla |
14043 |
Topolná-Huštěnovice |
: |
(:) |
14044 |
Babice-Jarošov |
5:3 |
(2:1)Litoš 3, Trvaj 2 – Němec 2, Bedroš |
14045 |
Mařatice-Mistřice |
: |
(:) |
14032 |
Mistřice-Babice |
7:2 |
(3:1)D.Sládek 3, S.Kopčil 3, Tománek – J.Trvaj 2 |
Okresní soutěž přípravek sk.B – 4. kolo |
15041 |
Orel Uh. Brod-Havřice |
: |
(:) |
15042 |
St. Hrozenkov-Prakšice |
2:6 |
(0:2)J.Masařík 2 – Jahoda 2, Helísek 3, Slavíčková |
15043 |
Březová-Hradčovice |
2:5 |
(1:3)M.Křeháček, J.Panák – Maleňák 2, Pišoja 2, D.Šrámek |
15044 |
Bánov-Rudice |
: |
(:) |
15045 |
Újezdec-Šumice |
9:3 |
(7:2)J.Kelíšek 6, Jurák 2, Popelka – Helbich, Koktavý, Vincenec |