Okresní soutěž muži sk.A 9. kolo |
2091 |
Huštěnovice-Nedakonice B |
NE 05.10 15:00 |
2:3 |
(1:3)Střítecký, Zlámalík – Lukůvka 2, Slezák |
2092 |
Tupesy-Mařatice |
NE 05.10 15:00 |
1:7 |
(1:4)Hruška – Šenk 3, Lžičař, Tyl, Zbořil, Prekop |
2093 |
Vážany-Mistřice |
NE 05.10 15:00 |
1:4 |
(0:2)M.Pavlíček – Huňka 3, Nesázal |
2094 |
Částkov-Kostelany |
NE 05.10 10:15 |
3:8 |
(2:3)Hejda, Haveta, Oláh – Ju.Mojžíš 4, Němec 2, Rychlík, Dvouletý |
2095 |
Kněžpole-Polešovice |
SO 04.10 15:00 |
2:0 |
(0:0)J.Brázdil, V.Uhlíř |
2096 |
Topolná-Uh. Ostroh A |
NE 05.10 15:00 |
0:3 |
(0:2)Čápek, Lopata, Unčar |
Okresní soutěž muži sk.B 9. kolo |
3091 |
Březová-Popovice |
NE 05.10 15:00 |
2:0 |
(1:0)Plášek, Křeháček z pen. |
3092 |
H. Němčí-Orel Uh. Brod |
NE 05.10 15:00 |
1:0 |
(0:0)Holboj |
3093 |
Boršice u Bl.-Záhorovice |
NE 05.10 15:00 |
1:0 |
(1:0)J.Nožička |
3094 |
Strání B-St. Hrozenkov |
SO 04.10 15:00 |
0:2 |
(:)Juriga, Gabrhel |
3095 |
Bánov-S. Loz |
NE 05.10 15:00 |
3:0 |
(1:0)L.Polanský, Vaňhara, D.Mahdal |
3096 |
Komňa-Pitín |
NE 05.10 15:00 |
3:4 |
(2:1)Kala, Varaďa, Dolina – Domorád 2, Lukáš, Krahula |
Základní třída sk.A 9. kolo |
4091 |
Velehrad-Uh. Ostroh B |
NE 05.10 15:00 |
6:3 |
(2:2)Hložný 3, Gavenda, Daněk, Hanáček – Galuška 2, Zpěvák |
4092 |
Podolí-Jankovice |
NE 05.10 15:00 |
2:4 |
(1:2)Švejcar, Tvrdoň – Svozil, Silný, Brázdil 2 |
4093 |
Babice-Jalubí B |
NE 05.10 15:00 |
5:0 |
(3:0)Horsák 3, Fusek, Litoš |
4094 |
Tučapy-Stříbrnice |
NE 05.10 15:00 |
2:3 |
(2:2)Plevák, Vyskočil – R.Hlaváček 2, Peprník |
Základní třída sk.B 9. kolo |
5091 |
Vlčnov B-Korytná |
SO 04.10 15:00 |
5:2 |
(2:1)Pe.Zemek ml. 2, Pe.Zemek st. Jak.Tomala, Hradílek – Popelka, Lukeš |
5092 |
Rudice-Žítková |
NE 05.10 15:00 |
1:5 |
(0:3)V.Plášek – Hrubý, Čekan, Zubatý, Bulko, Janků |
5093 |
Hradčovice-Drslavice B |
NE 05.10 15:00 |
1:4 |
(1:0)M.Pochylý – Vidrman, Mikulec, Věrný, M.Hroch |
5094 |
Bystřice p/L-Přečkovice |
NE 05.10 15:00 |
0:6 |
(0:5)Balíček 2, Bezruč 2, Kuchař, Jelínek |
Okresní přebor dorost sk.A 2. kolo |
6091 |
Buchlovice-O. Lhota |
SO 04.10 15:00 |
2:0 |
(1:0)Raštica 2 |
6092 |
Bílovice-Nedakonice |
NE 05.10 12:30 |
0:3 |
(0:1)Andrýsek, Janík, D.Krpal |
6093 |
O. N. Ves-Mistřice |
SO 04.10 12:30 |
2:1 |
(2:0)Kumbár 2 – Sklenář |
6094 |
SK Zlechov-Jarošov |
SO 04.10 15:00 |
4:4 |
(2:3)Vaněk 2, Výstup, Hofman – Šipka 2, Jančík, Gajdošík |
Okresní přebor dorost sk.B 9. kolo |
7091 |
ČSK Uh. Brod B-Korytná |
NE 05.10 12:30 |
9:1 |
(:)Jaroněk 5, Gazdík 2, Grac, Lekeš – Lekeš |
7092 |
Prakšice-Podolí |
SO 04.10 15:00 |
0:4 |
(0:1)Hanáček 2, Zúbek, Matoušek |
7093 |
Havřice-Šumice |
NE 05.10 12:30 |
0:2 |
(0:1)Ondřej 2 |
7094 |
Neobsazeno-Hradčovice |
NE 05.10 13:30 |
: |
(:) |
7095 |
Vlčnov-Bánov |
SO 04.10 12:30 |
6:2 |
(1:0)Polanský 2, Sagula, Novák, Pešl, Hradílek – Bobek, Kročil |
Okresní přebor žáci 9. kolo |
8091 |
Nivnice-Uh. Ostroh |
ČT 02.10 16:30 |
0:0 |
(0:0) |
8092 |
Újezdec-O. N. Ves |
NE 05.10 10:00 |
8:0 |
(5:0)Lekeš 5, Brulík, Kundrata, Jurák |
8093 |
Osvětimany-Šumice |
SO 04.10 12:30 |
0:0 |
(0:0) |
8094 |
Bánov-Jarošov |
NE 05.10 10:00 |
: |
(:)nehl. |
8095 |
Topolná-Prakšice |
NE 05.10 10:00 |
4:4 |
(1:2)Belej 3, Holomek – Šustek, Slavíček, Řezníček, Novák |
Okresní soutěž žáci 9. kolo |
9091 |
Neobsazeno-Buchlovice |
NE 05.10 10:00 |
: |
(:) |
9092 |
Velehrad-Neobsazeno |
NE 05.10 13:00 |
: |
(:) |
9093 |
Havřice-Nedachlebice |
NE 05.10 10:00 |
: |
(:)NT pro nemoc nehráno |
9094 |
Jalubí-Sušice |
NE 05.10 13:00 |
0:4 |
(0:2)Tomaštík, Hábl, Hubál, Novák |
9095 |
Traplice-Mařatice |
NE 05.10 13:00 |
: |
(:)nehl. |
Okresní soutěž žáků M sk.A 9. kolo |
10091 |
Bílovice-Ořechov |
NE 05.10 10:30 |
3:11 |
(1:6)Tomešek 2, Kašný – Beran 5, Svoboda 4, Chmelař, Vyskočilová |
10092 |
Tupesy-Podolí |
NE 05.10 12:30 |
13:1 |
(4:0)O.Kula 6, Dostál 2, Š.Kula 2, Tomeček 2, Mrkva – Ševeček |
10093 |
Březolupy-Mistřice |
NE 05.10 10:00 |
: |
(:)NT 10.10.2014 |
10094 |
O. Lhota-Neobsazeno |
NE 05.10 10:00 |
: |
(:) |
10095 |
Kněžpole-Babice |
SO 04.10 12:30 |
2:6 |
(1:4)Markus, V.Horňák – Maňásek 3, Krkoška, Vlček, Habarta |
Okresní soutěž žáků M sk.B 9. kolo |
11091 |
Březová-Vlčnov |
NE 05.10 12:30 |
1:4 |
(0:1)J.Panák – F.Klabačka 2, Kolek, Hradílek |
11092 |
Orel Uh. Brod-D. Němčí B |
PO 06.10 17:00 |
: |
(:) |
11093 |
Bystřice p/L-Hradčovice |
NE 05.10 13:00 |
2:6 |
(0:4)Dulinek, P.Čaňo – R.Hlaváč 4, Matyáš, Malina |
11094 |
Korytná-St. Hrozenkov |
SO 04.10 12:30 |
12:4 |
(:)V.Klon 3, Málek 4, Kubiš 3, Čagánek 2 – Masařík 2, Sedlačík, Rapant |
11095 |
ČSK Uh. Brod B-S. Loz |
SO 04.10 11:15 |
1:5 |
(0:1)Čubík – Baný 3, Jankůj 2 |
Okresní přebor přípravek starší 9. kolo |
12091 |
Nivnice-Boršice |
SO 04.10 12:00 |
: |
(:) |
12092 |
Tupesy-Spytihněv |
NE 05.10 11:00 |
5:1 |
(2:0)T.Chramcov 2, Kovařík 2, Chrástek – Tabara |
12093 |
D. Němčí-O. N. Ves |
SO 04.10 12:00 |
13:10 |
(7:4)Karlík 7, Ambros 3, P.Bobčík, Stojaspal, Hrbáč – Jurčeka 5, Prchlík 2, Škrabal, Lažek, Janečka |
12094 |
Hluk-Strání |
NE 05.10 10:30 |
6:3 |
(:)P.Fruhauf 2, M.Fruhauf 2, Polák, Jozefík – Zámečník 3 |
12095 |
Vlčnov-Polešovice |
SO 04.10 12:30 |
1:4 |
(0:4)Šobáň – Šantavý 3, Ficek |
12096 |
St. Město-Uh. Ostroh |
SO 04.10 14:00 |
: |
(:)nehl. |
12097 |
FC Slovácko-Buchlovice |
SO 04.10 13:30 |
: |
(:)nehl. |
Okresní přebor přípravek mladší 9. kolo |
13091 |
Nivnice-Boršice |
SO 04.10 13:00 |
: |
(:) |
13092 |
Tupesy-Spytihněv |
NE 05.10 10:00 |
6:4 |
(5:2)Janoušek 3, Šmíd, Melzer, Sonntag – Tabara 2, Gabryš 2 |
13093 |
D. Němčí-O. N. Ves |
SO 04.10 13:00 |
5:3 |
(1:2)Marčík 2, M.Bobčík, Kroča, Vlk – Běhávka, Beníček, Tomeček |
13094 |
Hluk-Strání |
NE 05.10 09:30 |
5:13 |
(:)Koníček 2, Kremr, Nemrava, Mořický -Benešík 7, Zimčík 5, Macíček |
13095 |
Vlčnov-Polešovice |
SO 04.10 11:30 |
11:2 |
(4:1)Šobáň 10, Tykal – Berka, Bačák |
13096 |
St. Město-Uh. Ostroh |
SO 04.10 15:00 |
: |
(:)nehl. |
13097 |
FC Slovácko-Buchlovice |
SO 04.10 14:30 |
: |
(:)nehl. |
Okresní soutěž přípravek sk.A 9. kolo |
14091 |
Huštěnovice-FC Slovácko B |
NE 05.10 13:00 |
2:3 |
(2:0)Petrucha, Slezák – Zachová 2, Škrabalová |
14092 |
Nedakonice-Jarošov |
NE 05.10 13:30 |
: |
(:) |
14093 |
Březolupy-Mistřice |
SO 04.10 14:00 |
: |
(:)NT na 6.10.2014 |
14094 |
Kněžpole-Mařatice |
NE 05.10 10:00 |
: |
(:) |
14095 |
Topolná-Babice |
SO 04.10 14:00 |
4:5 |
(0:1)Mikoláš 3, Kedra – Litoš 4, Trvaj |
Okresní soutěž přípravek sk.B 9. kolo |
15091 |
Hradčovice-Orel Uh. Brod |
NE 05.10 12:30 |
3:5 |
(3:1)Maleňák 2, D.Šrámek – Johaník 3, Dubský, Bulejko |
15092 |
Prakšice-Rudice |
SO 04.10 13:00 |
19:0 |
(8:0)Helísek 10, Slavíčková 4, Dlapa 2, Varaďa 2, Puček |
15093 |
Havřice-Šumice |
SO 04.10 14:00 |
1:4 |
(1:1)Kouřil – Zálešák 3, Kusák |
15094 |
St. Hrozenkov-Újezdec |
NE 05.10 12:00 |
: |
(:)nehl. |
15095 |
Březová-Bánov |
SO 04.10 15:00 |
4:0 |
(2:0)J.Panák 2, M.Křeháček, D.Ondřejka |
Okresní soutěž žáci 6. kolo |
9063 |
Mařatice-Velehrad |
Den – Hod. |
3:1 |
(1:0)Kuřimský , Čech, Mitáček – nehl. |
9061 |
Buchlovice-Jalubí |
NE 05.10 10:15 |
: |
(:) |
Pohár OFS žáci |
PŽ4 |
Nedachlebice-Jalubí |
NE 05.10 15:00 |
4:3 |
(2:1)Bilavčíková 2, Kafka, Štaubert – nehl. |